Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
7. septembris, 2016
Drukāt

Atrasts kopš maija pazudušais vīrietis (4)

Foto Bezvests.lv/FacebookFoto Bezvests.lv/Facebook

34 gadus vecais Mihails Petrovs, kurš pazuda šā gada 17. maijā, ir atrasts, vēsta pazudušo meklēšanas organizācija bezvēsts.lv.

Vīrietis atrasts kādā slimnīcā. Viņam ir dažas veselības problēmas, bet kopumā ar Mihailu viss ir kārtībā.

Jau vēstīts, ka Mihails šā gada 17. maijā plkst.16:00 izkāpa no automašīnas Rīgā, Ganību dambī un devās pilsētas centra virzienā. Kopš tā brīža viņa atrašanās vieta nebija zināma.

Tuvinieki sirsnīgi pateicas visiem, kas dalījās ar informāciju un palīdzēja Mihailu meklēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Sausmas. kāda nekoordinacija. Cilvēks atrodas (slimnīcā (!!!)) un viņš turpina skaitīties pazudis.
    Tāda sajūta, ka mūsu kolonialās pārvaldes režīmam palikušas pavisam maz valsts pazīmes.
    Vara ir jamaina. Bet NE uz Artusu Kaimiņu. Tas būs vel trakāk./
    prieks, ka atradies

  2. Dīvaini…Nu jā,policija tak brīdināja,lai ar sīkumiem viņus netraucē.Kas tad tur,viens cilvēks vairāk vai mazāk.Un parasti jau pirmais kur meklē ir slimnīcas,morgi U.T.T.Tad kāpēc to nedarīja pat tuvinieki??Vairāk kā trīs mēnešus,hmmm

  3. Cik laika kopš maija pagājis? Vai tiešām taja slimnīcā neviens nepamanīja, ka sāds cilvēks tiek meklēts?? Un ko policija, slimnīcās vairs nemeklē??

  4. viena laba zina.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+