×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
8. februāris, 2018
Drukāt

Atrasts miris psihoneiroloģiskās slimnīcas “Ainaži” darbinieks (17)

Slimnīca "Ainaži". Foto - LETASlimnīca "Ainaži". Foto - LETA

Šodien, 8.februāri savā dzīves vietā plkst. 11.25 atrasts miris psihoneiroloģiskās slimnīcas “Ainaži” darbinieks, portālam LA.lv apstiprināja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geljanu.

1968. gadā dzimušais vīrietis slimnīcā strādāja par saimniecības daļas vadītāju.

Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, visticamāk, izdarījis pašnāvību, jo atrasts pakāries. Saistībā ar notikušo policija sākusi kriminālprocesu.

Jau ziņots, ka tiesībsargs un Veselības inspekcija (VI) konstatējusi pārkāpumus slimnīcā “Ainaži”. Pārkāpumi saistīti arī ar ārstniecības personāla, iespējams, neatbilstošu rīcību saistībā ar pacientu fiksāciju. Policija sāks resorisko pārbaudi par tiesībsarga konstatētajiem pārkāpumiem bērnu psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ainaži”.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei!!!!!
  Lai jūsu ausis nedzirdīgas pret tiem ķengātājiem, kuri nezina vai negrib zināt patiesos apstākļus!

 2. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei!!!!!
  Lai jūsu ausis nedzirdīgas pret tiem ķengātājiem, kuri nezina vai negrib zināt patiesos apstākļus!

 3. Visdziļākā līdzjūtība ģimenei!!!! Izturību!
  Lai jūsu ausis kurlas pret tiem ķengātājiem, kuri negrib vai nezina patiesos apstākļus!!!!

 4. ja vecākiem šķiet , ka visur ir tik slikti, tad audziniet, ārstējiet, mīliet savus bērnus mājās. Kāpēc tad “bez iemesla” nododiet tālāk? Un tagad vainojat citus? Tie ir jūsu bērni..

 5. Kā tāda versija – pēc saceltā trokšņa par slimo bērnu mocīšanu darbinieki vair nezin ko drīkst, ko nē, nerunājot par siešanu, pasūdzēsies kāds un būs tiesa, ej pierādi. Apjukums un haoss, bērni izmanto “brīvību”. Puiši tur pietiekami lieli un spēcīgi. lai izspēlētu krimiķi – pakar vecīti un izkārto kā pašnāvību, filmās redzams, kā to izdarīt.

 6. Saimniecības daļas vadītājs?!

 7. Nu tas jau dīvaini, iespējams ka šis darbinieks kautko zināja un bija spieats pakārties!
  Jo pa šo slimnīcu un pa darbaniekiem neko labu nevr teikt!
  Ar bērniem kā pret lopiem izturās, šo slimnīcu vajadzētu slēgt! Žēl bērnu kas cieš no tā, vecāki ar cerībām ka bus berniem labi ieliek, un beigās bērni netiek ārstēti bet sisti, zāļoti un piesieti, kam vēl jānotiek lai visi tiktu saukti pie atbildībad?
  Jo visi viņi tur uz vienas rokas

 8. TIESĪBSARGS IR VISU IZDARĪJIS ATBILSTOŠI UN NEVAINOJAMI,jo-Normālā valstī uzņēmums bez nozares speciālistiem nevar tikt darbināts. Un nevar stacionēt bērniņus, kuriem nevar nodrošināt atbilstošu ārstēšanu. Tad jau ziemā varētu darboties teiksim BĒRNUDĀRZS, ja kurinātājs regulāri nāktu uz darbu UN RADIATORI BŪTU VESELĪGI SILTI…

 9. Kauns par muusu tiesiibsargu,uz kura sirdsapzinnas nu jau ir liikki,cik taalu tas var aiziet???Zeel beerninnus kas paliek bez laba,abziniiga teeva!!!Liidzjuutiiba ggimenei!

 10. Vajadzētu VM sekretāru ielikt par direktoru šai slimnīcā šie ierēdni izlekteni māk tikai nosodīt citus maitas gabali

 11. Valstī citu problēmu nav; jāķidā trakomāja … Kas būs nākamais?

 12. – prieksh kam ko tadu dariit …….. – visa gosudristva nozagta, un viss chikiniekos – tik vien, kaa taa Sudraba traucee – nu, buutu atsedejis ( va pat nebuutu ) – VISI DARA TAA, jo CITAADAAK pie shitoliikumdeveeju produkta DARIIT NAV IESPEEJAMS .

 13. nu paga, paga – kad izmeklēšana būs veikta tad arī zinās uz kura ‘sirdsapziņas’ tas ir… manuprāt, tieši ‘nacijas komentētāji’ ir kaut kāds neiropsholoģisks veidojums, kurš neiedziļinoties problēmas, lietas būtībā – metas noēst visus ar panckām. Šodien kliedz, ‘nost ar Ainažiem’, rīt tie paši kliegs – ‘nost ar Jansonu’, parīt jau būs izdomājuši sev jaunu ‘aprejamo’…

 14. Nu šis ir uz Jansona sirdsapziņas.

  • Kaa vareetu nosaukt sso bezsmadzennu tiesiibsargu,kas var izspostiit,apmelot,sabradaat kaajaam cilveeka dveeseles!!!!!!Vai taads cilveeks var iennemt tiesiibsargu amatu????Vai vinnss spees dziedinaat sso mazo beernu sirsninnas???,

   • Man nezin kāpēc šķiet, ka pašnāvnieks; ir vai nu 
    1. sazadzies tik daudz, ka atklāšanas gadījumā būs jāsēž, vai arī
    2. izmantojis meitenes (varbūt arī puikas) “savām vajadzībām”

    Un nav ko te gaudot par “bērniņu sirsniņām”, kuras sabradājis Jansons, un par šamā kunga pakāršanos, ko esot panācis Jansons.

  • Malacis Janson.Psihiatri ir sadisti.

Draugiem Facebook Twitter Google+