Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. septembris, 2016
Drukāt

Atrasts pa ceļam no slimnīcas uz mājām pazudušais pensionārs

Foto Bezvests.lv/FacebookFoto Bezvests.lv/Facebook

Atradies meklētais pensionārs Nikolajs Dubrovins, kurš pazuda šā gada 28. septembrī Rīgā ceļā no slimnīcas “Biķernieki” uz mājām. Pensionārs atrasts sveiks un vesels, ar priecīgo vēsti savā mājas lapā dalījusies bezvēsts pazudušo meklēšanas organizācija Bezvests.lv.

80 gadus vecā vīra tuvinieki no sirds pateicas visiem, kas palīdzēja viņa meklēšanā.

Jau vēstīts, ka Bezvests.lv kinologu un brīvprātīgo pensionāru meklējumi slimnīcas apkārtnē nevainagojās panākumiem. Kamēr ģimene apzvanīja slimnīcas, Nikolaja dēls turpināja tēva meklējumus pa visu Rīgu.Tēvu viņš atrada naktī Centrālajā dzelzceļa stacijā sēžam uz soliņa. Pensionārs dēlam stāstījis, ka apmaldījies pa ceļam uz mājām. Kā viņš nokļuvis stacijā, sirmgalvis nemācēja pastāstīt.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+