Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
29. septembris, 2016
Drukāt

Atrasts pa ceļam no slimnīcas uz mājām pazudušais pensionārs

Foto Bezvests.lv/FacebookFoto Bezvests.lv/Facebook

Atradies meklētais pensionārs Nikolajs Dubrovins, kurš pazuda šā gada 28. septembrī Rīgā ceļā no slimnīcas “Biķernieki” uz mājām. Pensionārs atrasts sveiks un vesels, ar priecīgo vēsti savā mājas lapā dalījusies bezvēsts pazudušo meklēšanas organizācija Bezvests.lv.

80 gadus vecā vīra tuvinieki no sirds pateicas visiem, kas palīdzēja viņa meklēšanā.

Jau vēstīts, ka Bezvests.lv kinologu un brīvprātīgo pensionāru meklējumi slimnīcas apkārtnē nevainagojās panākumiem. Kamēr ģimene apzvanīja slimnīcas, Nikolaja dēls turpināja tēva meklējumus pa visu Rīgu.Tēvu viņš atrada naktī Centrālajā dzelzceļa stacijā sēžam uz soliņa. Pensionārs dēlam stāstījis, ka apmaldījies pa ceļam uz mājām. Kā viņš nokļuvis stacijā, sirmgalvis nemācēja pastāstīt.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (1)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (7)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+