×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
3. februāris, 2017
Drukāt

Pazudušais skolnieks Kristaps atrasts miris uz meža takas (1)

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Vecumnieku apkārtnē šodien miris atrasts pirms dažām dienām bezvēsts pazudušais 14 gadus vecais puisis Kristaps. Viņš atrasts uz meža takas, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Puisis atrasts apmēram 2 km no mājām. Acīm redzamu vardarbības pazīmju nav. Puiša nāves iemeslu noteiks ekspertīzē. Uzsākts kriminālprocess uzsākts pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību.

Jau ziņots, ka šodien tika turpināti plaši meklēšanas darbi. Valsts policijas pārstāve Zemgalē Ieva Sietniece iepriekš stāstīja, ka meklēšanu turpina policisti, zemessargi, kā arī iesaistīti vietējie mednieki. Policija sadarbojas ar organizāciju “bezvests.lv”, kas vakar vēstīja, ka Kristaps tuvējā apkārtnē meklēts vairākas stundas. Tiek pārmeklētas apkārtējās pļavas, grāvji, tuvējie meži. Šodien apsekota arī upe.

Policija bija aptaujājusi draugus un vecākus. No iedzīvotājiem nebija saņemtas ziņas, kas būtu noderīgas puiša meklējumos.

Kristaps Zariņš, kurš dzimis 2002.gadā, 1.februārī neatgriezās mājās no skolas Vecumnieku novadā. Pēdējo reizi viņš manīts ap pulksten 16 Vecumnieku novada autoostā.

Vēl tikai piektdien rīta pusē policija vēlreiz aicināja iedzīvotājus rūpīgi apskatīt puiša foto un ziņot, ja kāda rīcībā ir informācija par viņa atrašanās vietu.

Komentāri (1)

  1. Līdzjūtību vecākiem. Tas pats šausmīgākais ka mirst bērns 🙁

Komentēšana ir atslēgta

Draugiem Facebook Twitter Google+