×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Pazudušais puika vizinājies tramvajā: policija sniedz jaunas ziņas (6)

Foto Bezvests.lv/FacebookFoto Bezvests.lv/Facebook

Pirmdien Rīgā pazudušais 11 gadus vecais Aleksandrs Dmitrijevs ir atradies, informē Valsts policijā.

Iepriekš vēstīts, ka organizācija “Bezvests.lv” šonakt Rīgā gatavojās rīkot pazuduša skolnieka meklēšanu. Kā informēja organizācijas pārstāve Svetlana Gintere, puisis izgāja no skolas pirmdien plkst.14.33, bet nepārnāca mājās. Zēns ir Rīgas Puškina liceja 5.klases skolnieks.

Arī Valsts policija ziņoja par zēna pazušanu, norādot, ka viņa fotogrāfija ir iedota visām Valsts policijas un Rīgas pašvaldības patruļpolicijas ekipāžām. Tika pieļauts, ka zēns vizinās pa Rīgu un nevēlas doties mājup. Informācija tika nodota arī pašvaldības SIA “Rīgas satiksme”.

Tuvinieki snieguši sīkāku skaidrojumu, kas ar zēnu bija noticis. “Viņš neaizgāja no mājām vai nebija pie draugiem, kā daudziem varētu likties. Bērns nokļuva situācijā, kas var piemeklēt ikvienu – konflikts ar vienaudžiem, kas noveda pie šādām sekām,” viņi klāsta.

Paldies Dievam, viss beidzies labi, un tuvinieki cer, ka tas vairs nekad neatkārtosies.

“Tās šausmas, ko mēs pārdzīvojām, nedod Dievs vēl kādam pārdzīvot. Sargiet savus bērnus, un vēlreiz liels paldies visiem, kas nepalika vienaldzīgi svešu cilvēku nelaimē,” cilvēku meklēšanas organizācijas mājas lapā “Facebook” raksta Aleksandra tuvinieki.

Savukārt Valsts policija informē, ka 11 gadus vecais puika vizinājies 5.maršruta tramvajā.

Policija, izvēršot plašus meklēšanas pasākumus, zēna fotogrāfiju izsūtot visām Valsts policijas un Rīgas Pašvaldības policijas ekipāžām, kā arī “Rīgas satiksmei”. Apstiprinoties policijas informācijai par puiša iespējamo atrašanās vietu, likumsargi ap plkst. 12 naktī 2005.gadā dzimušo puiku sveiku un veselu atrada 5.maršruta tramvajā Eksporta ielā.

“Šī nav pirmā reize, kad puisis pēc skolas uzreiz nav vēlējies doties mājup. Par šo gadījumu ir informēta arī Bāriņtiesa,” informē policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tev ko, Sergej, vajag atreferēt vārdu pa vārdam? Pateikt, ka puikam uzbruka, piedraudēja, ka viņu bariņš sagaidīs pie mājas? Ka puikiņš sabaidījās un tāpēc negāja mājās? Kam vajadzīga visa tā smalkā informācija? Pietiek ar to, ko pateica vecāki.
    Es nezinu, kas notika un man tas arī nav jāzina. Puika ir mājās un viss kārtībā. Konfliktu gan vajag atrisināt. Ja atstās, tad konflikts vilksies līdzi.

  2. Paldies Dievam – mājās !!Bet konflikts ar vienaudžiem ar to nebeidzās, kas tālāk !!! mani mazbērni 8 un 10 gadi ir izjutuši ,ko nozīmē konflikts , tas ir ļoti ļoti sāpīgi, jo uz skolas atbalstu nav ko cerēt, tieši otrādi, to cenšas noklusēt, vai arī atviegloti uzelpo, ja jūsu bērns atstāj skolu, kaut gan vajadzētu būt otrādi, ka no skolas izslēdz nekauņas, ja neievēro skolas iekšējās kārtības noteikumus , lai mācās individuāli, mājās, vecāku uzraudzībā. saka , ka no skolas nevarot izslēgt, kas tad galu galā tādu kārtību ir ieviesis, ja ir tāds likums , tad jāmaina.

  3. Ko tad vecāki… visu valsti satrauca, bet kur tad vazājās bērns pateikt nevar ?

  4. Labi, ka tā, labi, ka neklusē! Un turpmāk, lai raksta vārdus un uzvārdus agresoriem, lai visa Latvija zin, nevajag viņus slēpt!

  5. paldies ,ka vecāki vismaz nedaudz informē par iemesliem

Draugiem Facebook Twitter Google+