×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. maijs, 2015
Drukāt

Ātri veidojama frizūra ar hairgami (1)

Foto - Aija GeidaFoto - Aija Geida

“Sievietēm un meitenēm esmu pamanījusi skaistas apaļas copītes, kas izskatās ap kaut ko savītas. Kā tādas izveidot? Vai tam vajadzīga speciāla matu sprādze vai adatas?” ILGA RUNDĀLĒ

Apaļas copītes itin viegli var izveidot ar speciālām matu saspraudēm, sauktām par hairgami. Ir divu veidu hairgami. Viens izskatās kā apjomīga, galos kopā sakniedējama matu gumija, no kuras izdodas liela cope, radot iespaidu par bieziem un gariem matiem. Otrs veids – ar audumu apvilkta lokana metāla plāksne, ko viegli savīt vienā vai divos gredzenos un kas matu sakārtojumu padara dabiskāku. Turklāt ar hairgami var izveidot daudz jauku frizūru, tas neaizņem daudz laika, nav vajadzīgas arī speciālas iemaņas.

Visvienkāršākais apaļas copes jeb, kā jaunieši saka, bulciņas variants: rūpīgi izķemmē matus, uzklāj nedaudz želejas, lai mati nespurojas, un saņem tos astē. Attaisa hairgami gredzenu, lai būtu taisna plāksne. Sākot no matu galiem, tos vienmērīgi uztin uz hairgami, it kā izmantotu parastu matu rulli. Aizver saspraudi un ļauj tai savīties gredzenā. Internetā ir daudz videopamācību, kā interesanti sakārtot matus ar saspraudi, un arī ražotāji līdz ar hairgami piedāvā bukletu ar pamācībām un paraugiem.

Foto - Aija GeidaFoto - Aija Geida

Pērkot hairgami, jāuzmanās no nekvalitatīviem ražojumiem, kas var ātri salūzt. Kvalitatīvi hairgami maksā aptuveni 5–7 eiro, tos var nopirkt veikalos “Drogas”, “Rimi” lielveikalos un specializētajos matu piederumu veikalos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man patīk …

Draugiem Facebook Twitter Google+