×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. augusts, 2015
Drukāt

Ātrie kredīti ikviena ērtībām (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Ikviens var nokļūt situācijā, kad tēriņi pārsteidz nesagatavotu – piemēram, saplīst dators vai automašīna, nepieciešami medikamenti vai rodas citi neplānoti izdevumi. Ja lieku naudas līdzekļu nav, jāmeklē iespēja nepieciešamo naudas summu aizņemties. Šajā gadījumā var būt vairāki risinājumi – vēršanās pie draugiem vai radiem, lombarda apmeklējums, ātrie kredīti un pat došanās uz banku.

Ņemot vērā, ka draugiem un radiem nereti nākas skaidrot situāciju un iemeslu, kādēļ tad naudas līdzekļi nepieciešami, lombards izsniedz kredītu pret ķīlu, savukārt bankas neizsniedz maza apmēra kredītus, un to noformēšana ir laikietilpīgs process, nākas secināt, ka ātrie kredīti ir visoptimālākais variants daudzās situācijās. To ērti var pieteikt internetā, nepaskaidrojot, kādam nolūkam tas nepieciešams, tā saņemšanai nav vajadzīga ķīla, un ar šo kredītu palīdzību iespējams saņemt tādu summu, kāda nepieciešama – pat ja tas ir vien 50 eiro.

Visbiežāk ātrie kredīti tiek izsniegti uz termiņu līdz 30 dienām. Ņemot vērā, ka šie īstermiņa aizdevumi ir salīdzinoši neliela apmēra, 30 dienas ir pietiekams laiks, lai šo kredītu varētu atdot. Ja tomēr rodas kādas grūtības, jāatceras, ka vairums aizdevēju piedāvā iespēju atmaksas termiņu pagarināt. Jāpiebilst, ka tas ir maksas pakalpojums, tādēļ pirms aizņemšanās tomēr vajadzētu izvērtēt visus riskus, un aizņemties tikai tik, cik nepieciešams.

Otra no nebanku aizdevēju piedāvātām iespējām ir lielāka apmēra kredīti, kas pieejami uz lielāku termiņu – pat uz vairākiem gadiem. Šādā gadījumā kopējā atmaksājamā aizdevuma summa tiek sadalīta ikmēneša maksājumos, atsevišķos gadījumos ir iespēja ik mēnesi maksāt tikai procentos aprēķināto summu, bet pašās termiņa beigās – atmaksāt aizdevuma summu.

Kā minēts, neatkarīgi no vēlamās aizdevuma summas, kredīts ērti noformējams internetā – vien dažu minūšu laikā. Tāpat tā saņemšanai nav vajadzīgas nekādas liekas formalitātes. Jāņem gan vērā, ka, izskatot pieteikumu, uzmanība tiks pievērsta gan ienākumu līmenim, gan arī kredītvēsturei – lai pārliecinātos, ka spēsi kredītu atmaksāt.

Būtiski, ka šobrīd ātros kredītus piešķir ļoti daudz aizdevēju, tādēļ pirms aizņemšanās vajadzētu rūpīgi izvērtēt vairākus variantus, lai izvēlētos piemērotāko. Šeit palīdzēs vairāku kritēriju salīdzināšana – piemēram, visizdevīgākais īstermiņa kredīts būs tas, kurš tiek izsniegts bez procentu maksas, savukārt, ja runa ir par ilgtermiņa aizdevumu, labākais izdevīguma rādītājs būs procentu likme. Protams, vērā ņemami ir vēl arī citi kritēriji – tādi kā, piemēram, maksimālās aizdevuma summas, vecuma ierobežojums, kredīta izsniegšanas laiks un citi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šaubas, vai labāk nebūtu uzreiz doties uz KREDIT.LV nekā meklēt palīdzību dažādos sms portālos.

Draugiem Facebook Twitter Google+