Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
9. augusts, 2013
Drukāt

Atrod milzīgu nezināmas izcelsmes vīrusu


Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Francijas zinātnieki atraduši, domājams, vislielāko vīrusu uz Zemes.

 

“Par Pandoras vīrusu nodēvētais vīruss ir vienu mikrometru liels. Tas ir apmēram desmit reizes lielāks nekā citi līdz šim zināmie vīrusi, un to var saskatīt ar visvienkāršākajiem mikroskopiem,” teikts izdevuma “Science” publicētajā ziņā, kurā skaidrots, ka tikai seši procenti tā gēnu atbilst citu Zemes vīrusu gēniem. Tas licis franču zinātniekiem izvirzīt teoriju, ka vīruss varētu būt saglabājies no aizvēstures vai pie mums atceļojis no citas planētas, piemēram, Marsa. Zinātnieki gan uzskata, ka cilvēka veselībai šis vīruss nevar nodarīt lielu kaitējumu, taču, turpinot to pētīt, varētu tikt atrastas jaunas liecības par pirmatnējām dzīvības formām.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+