Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
7. marts, 2016
Drukāt

Atrod mirušu sievieti, kas mēnesi bijusi iesprostota liftā

lifts

Ķīnā ir atrasta mirusi 43 gadus veca sieviete, kas veselu mēnesi bija iesprostota bojātā liftā un, domājams, mirusi bada nāvē, vēstīja ASV ziņu aģentūra UPI, atsaucoties uz varas iestādēm.

Sieviete tika iesprostota dzīvojamā nama liftā Sjiaņas pilsētas Gaolinas rajonā, kad tas 30.janvārī apstājās starp 10. un 11.stāvu. Remonta brigāde no 11.stāva aicināja atsaukties, vai liftā kāds ir, bet nesaņēma atbildi un atslēdza strāvu.

Kad remontstrādnieki pēc Ķīnas lunārā kalendāra Jaungada brīvdienām 1.martā atgriezās salabot liftu, viņi tā kabīnē atrada līķi.

Mirusī sieviete bija šī nama iemītniece.

Nama pārvaldības uzņēmumam un lifta tehniskās apkopes firmai ir izvirzītas apsūdzības saistībā ar sievietes nāvi, ziņoja ASV telekanāls CNN.

Līķa sekcijā tika konstatēts, ka nāves cēlonis nav slepkavība.

Policija secināja, ka sievietes nāvi izraisījusi remontstrādnieku rupja nolaidība, un nosauca to par slepkavību bez iepriekšēja nodoma, ziņoja ASV telekanāls “CBS News”.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studentiVācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+