×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. marts, 2016
Drukāt

Atrod pēc mūzikas kluba apmeklējuma pazudušā jaunieša mirstīgās atliekas (1)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Vakar, 3. martā, Liepājas Tirdzniecības kanālā atrastas pagājušā gada decembrī pēc mūzikas kluba apmeklējuma pazudušā jaunieša mirstīgās atliekas, vēsta portāls liepajniekiem. lv.

Pēc portāla rīcībā esošās informācijas no ūdens izceltās mirstīgās atliekas ir sadalīšanās stadijā, līdz ar ko tikai ekspertīzē noskaidros, vai atrastās ir pazudušā jaunieša mirstīgās atliekas.

Savukārt organizācija “Bezvests.lv”, kuras brīvprātīgie piedalījās puiša meklēšanā, šodien apliecināja, ka kanālā atrastas 20 gadus vecā Artūra mirstīgās atliekas.

“Artūra tēvs jau ir atgriezies no atpazīšanas un ar nožēlu spiests atzīt – tas ir viņa dēls…,” raksta brīvprātīgie.

Jau vēstīts, ka pagājušā gada 20.decembrī ap plkst.06:00 Liepājas Tirdzniecības kanālā netālu no mūzikas kluba “Fontaine Palace” Dzirnavu ielā kanālā iekritis jaunietis. Apkārtējiem cilvēkiem nav izdevies jaunietim palīdzēt izkļūt no ūdens.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ūdenslīdēji divas dienas veica kanālā iekritušā Liepājas Jūrniecības koledžas studenta meklēšanas darbus, taču viņu tā arī neizdevās atrast un meklēšanas darbi tika pārtraukti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Līdzjūtība Artūra tuviniekiem…
    To miskasti fontaine jau sen vajadzēja slēgt. Mūždien notiek kautiņi, bet trulie apsargu purni, protams, to neredz, kas miskastē notiek …ka normālam čalim, lai glābtos no nejēgām bija jāglābjas kanāla ūdenī … Decembrī ūdens bija par aukstu, tāpēc tik bēdīgs iznākums…
    Normālie jaunie, nu neejat uz tādām miskastēm …izklaidēties vai tas ir Liepājā, Rīgā vai Jelgavā …

Draugiem Facebook Twitter Google+