×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. septembris, 2012
Drukāt

Atrodi atšķirību!

Foto - Aivars DrāznieksFoto - Aivars Drāznieks

Lai kliedētu mītu, ka modernu un kvalitatīvu apģērbu var nopirkt tikai par bargu naudu, šopavasar sākām lūkot, vai iespējams iegādāties līdzīgas lietas par ievērojami atšķirīgām cenām. Un, tā kā šī ideja aizrāva gan mūs pašus, gan daudzus lasītājus, nolēmām turpināt meklēt atšķirības arī rudenī.

 

Šoreiz izvēlējāmies trīs tematus: lietišķais rīts, pēcpusdienas kafija ar draudzenēm un pastaiga lapkritī. Aplūko vērīgi un atrodi atšķirības!

 

Vēl tikai gribu piebilst, ka visi trīs komplekti ne tikai liecina par cenu dažādību, bet arī vēstī par šīs sezonas modes tendencēm: krāsu paletē sarkans, dzeltens, oranžs, baklažānu krāsa, sēņu brūnais un pusnakts zilais – viss piesātināts un spilgts; dažādu faktūru salikumi – zīds un velvets, samts un brokāts; apjomīgi adījumi, kas it kā būtu divus izmērus par lielu; melna āda ne vien aksesuāros, bet arī kā ielaidums svārkos, biksēs, pat krūštura lencītēs. Vienvārdsakot – košs rudens. Modeles lomā iejutās Vineta Ručevska. Paldies par sadarbību universālveikalam “Stock
mann”, stila konsultantei Lindai Jakobi un “Georgio Armani” zīmola pārstāvei grima māksliniecei Sarmai Kraulei!

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+