×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
1. novembris, 2015
Drukāt

Ātrs īstermiņa aizdevums

Foto FotoliaFoto Fotolia

SMS kredīts pieejams ļoti vienkārši un ātri, tādēļ bieži tiek izmantots situācijās, kad svarīgam maksājumam vai pirkumam pietrūkst dažus desmitus vai simtus eiro liela summa, bet algas diena vēl nav pienākusi. Lai SMS kredīts tiešām palīdzētu un Jums atgrieztu sirdsmieru, ļoti svarīgs priekšnoteikums ir pastāvīgi ienākumi, kas ļaus laicīgi atdot aizņēmumu un neradīs turpmākus finansiālus sarežģījumus. Lielākā daļa aizdevēju pastāvīgus ienākumus izvirza par vienu no nosacījumiem, lai SMS kredīts būtu pieejams.

SMS kredīts būs Jūsu, ja:
• esat 18 (citos gadījumos – 20 vai 21) līdz 70 (vai 75) gadus vecs Latvijas iedzīvotājs;
• Jums nav nenokārtotu kredītsaistību;
• Jums ir bankas konts, mobilais tālrunis un e-pasta adrese.

Īstermiņa aizdevumu tirgū patlaban strādā daudz aizdevēju, tādēļ, rūpīgi izvērtējot gan savas iespējas atdot aizdevumu, gan tā nosacījumus, jāizvēlas atbilstošākais piedāvājums un SMS kredīts būs Jūsu!

SMS kredīts – aizdevums bez ķīlas vai galvojuma

SMS kredīts ir efektīvs risinājums situācijās, kad svarīgam maksājumam pietrūkst līdzekļu, jo tam, salīdzinot ar banku un citu aizdevēju kredītiem, ir vairākas būtiskas priekšrocības:
• vienkārši un ērti pieteikties;
• nav jāiesniedz dokumenti;
• nav nepieciešama ķīla vai galvojums;
• nav vajadzīga izziņa no darba vietas;
• aizdevums pieejams dažu minūšu laikā.

SMS kredīts ļaus Jums pārvarēt gan pavisam nelielas, gan arī nozīmīgākas īslaicīgas naudas grūtības, jo aizdevēji piedāvā aizņemties no pieciem līdz 500 – 700 eiro. SMS kredīts parasti tiek izsniegts uz laiku līdz 30 dienām, bet kredīta īsākais atmaksas termiņš pie dažādiem aizdevējiem mēdz būt no vienas līdz septiņām dienām.

Aizņemoties pirmo reizi, kredītam jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Vēlāk SMS kredīts visērtāk pieejams tieši internetā, taču to varat saņemt, arī nosūtot SMS, piezvanot vai dodoties pie aizdevēja vai tā sadarbības partnera.

SMS kredīts Jums palīdzēs atgūt sirdsmieru un baudīt finansiālu stabilitāti situācijās, kad pietrūkst līdzekļu svarīgam maksājumam vai neatliekamam pirkumam. Iepazīstieties ar svarīgāko informāciju par īstermiņa aizdevumiem, apmeklējot aizdevēju mājas lapu!

Draugiem Facebook Twitter Google+