×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. janvāris, 2015
Drukāt

Ātrs risinājums neplānotiem izdevumiem (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Neplānoti izdevumi – vārdu salikums, kas nereti raisa paniku un uztraukumu. Pietrūkst naudas līdz algai, jāveic nozīmīgs un steidzams pirkums, jānomaksā neparedzēts rēķins, nepieciešams ātri veikt automašīnas remontu vai veikt pirmo iemaksu jaunā dzīvokli – tā ir tikai neliela daļa no gadījumiem, kad nekavējoties ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi. Ne vienmēr ir pieejami naudas iekrājumi, un informēt savus draugus un radiniekus par īslaicīgām naudas grūtībām nav īpašas vēlmes. Tādos gadījumos ātrie kredīti var kļūt par vienu no finanšu problēmu risināšanas veidiem.

Ātrie kredīti ir ērts veids, kā aizņemties nepieciešamo naudas summu uz neilgu laiku. Reģistrējoties naudas aizdevēja mājas lapā un izveidojot savu profilu, ir iespējams izvēlēties sev piemērotāko naudas summu un atmaksas termiņu. Izmantojot kredītu kalkulatorus, kas pieejami kredītdevēju mājas lapās, ir iespējams apskatīt, cik liela būs komisijas maksa pēc konkrētas naudas summas saņemšanas norādītajā atmaksas termiņā. Tas palīdz jau iepriekš izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu un izplānot savu budžetu.

Ātrie kredīti tiek piešķirti pēc veiksmīgas reģistrācijas naudas aizdevēja mājas lapā, naudas pieteikuma nosūtīšanas un aizņēmēja kredītvēstures un maksātspējas izvērtēšanas. Pārsvarā, lai saņemtu naudas aizdevumu, ir nepieciešams konts kādā no bankām Latvijā, e-pasta adrese un mobilais tālrunis. Tāpat nedrīkst būt nenokārtotām parādsaistībām un kavētiem kredīta maksājumiem. Nākamais kredīts netiek izsniegts, ja nav nomaksāts iepriekšējais.

Lai saņemtu visizdevīgāko naudas aizdevumu, ir jāsalīdzina vairākus naudas aizdevēju piedāvājumus, pievēršot pastiprinātu uzmanību GPL (gada procentu likme).

Tāpat jāizvērtē kredītdevēju piedāvātās akcijas, lai varētu izvēlēties sev piemērotāko kredītu. Ņemot kredītu pirmo reizi, ir jāpārbauda īpašie nosacījumi, ko piedāvā konkrēts kredītdevējs pirmajam aizdevumam.

Neplānotiem izdevumiem, iespējams, populārākais risinājums ir ātrie kredīti, kurus iespējams saņemt pat 10 minūšu laikā no pieteikuma nosūtīšanas. Svarīgākais ir atrast uzticamu un drošu kredītdevēju, kas sniegs visu nepieciešamo informāciju par naudas saņemšanas un atdošanas procesu, kā arī plānot savu budžetu tā, lai būtu iespējams kredītu atmaksāt.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pirms aizņemties vienmēr jāskātas kred24.lv, tur viss salīdzināts ar GPL

  2. telefeidžina skatlogs Atbildēt

    Pastāsti, letiņ, kura reklāma Tev mīļāka – dormeo vai ātro augļotāju?

  3. Neparedzeeti izdevumi: Krogaa pitruukst naudas-luudzu, ikaarojaas jaunaako smaartfonu- te jums buus, njemiet!

Draugiem Facebook Twitter Google+