Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Svētdiena, 28. maijs, 2017
9. decembris, 2014
Drukāt

Ātrvilcienu līnija savienos lidostu Romā ar Venēciju un Florenci

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Itālijā svētdien kursēt sāks ātrvilcieni, kas savieno Venēciju un Florenci ar Romas galveno lidostu.

Otrdien tika paziņots par to, ka svētdien divi vilcieni dienā no Romas Fjumičīno lidostas dosies ceļā uz un no Venēcijas.

Ātrvilcieni dosies uz Romas centru, Florenci, Boloņu un Paduju.

Vilcienu kustība ir pirmais solis plānā, lai pilnībā integrētu Fjumičīno lidostu Romas rietumos plašajā Itālijas dzelzceļa tīklā un mazinās nepieciešamību no citām Itālijas daļām Romas centrā pārsēsties citā vilcienā.

Līdz gada beigām dzelzceļa tīklu operators plāno Itālijas valdībai iesniegt ekonomiskā izdevīguma plānu par nepieciešamību izveidot infrastruktūru, lai pilnībā savienotu lidostu ar ātrvilcienu tīklu.

Paziņojot par Fjumičīno lidostas plāniem, valsts dzelzceļa kompānijas “Ferrovie dello Stato” ģenerāldirektors Mičele Mario Elija norādīja, ka dzelzceļa sistēmas privatizācija varētu tikt pabeigta līdz 2016.gada pirmajai pusei.

Privatizācijas plāna detaļas joprojām nav skaidri zināmas, bet Itālijas valdība pagājušajā mēnesī apstiprināja, ka vēlas turpināt īstenot centienus privatizēt vismaz daļu “Ferrovie dello Stato”.

Valstij piederošajā kompānijā strādā 70 tūkstoši cilvēku.

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+