Mobilā versija
-4.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
27. janvāris, 2015
Drukāt

Atsāk atbalstīt Latgali

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Biznesa inkubators “Ideju viesnīca” aizvadītajā nedēļā pirmais Latvijā noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par inkubācijas pakalpojumu sniegšanu uzņēmējiem līdz šā  gada 31. oktobrim.

Atbalstu uzņēmēji saņems telpu nomas un juridiskās adreses nodrošināšanai Rēzeknē un Balvos, sekretariāta, grāmatvedības un specializētiem pakalpojumiem. Biznesa inkubatora pakalpojumi ir pieejami ar 80% lielu subsīdiju uzņēmumiem līdz viena gada vecumam un 75% – uzņēmumiem līdz divu gadu vecumam. Biznesa inkubatora pakalpojumus Vidzemē nodrošinās SIA “VBII”, bet Kurzemē – SIA “B-CAP”, noskaidrots LIAA reģionālo biznesa inkubatoru pakalpojumu iepirkumā. “Rīgas reģiona biznesa attīstības inkubators” par 313 223 eiro sniegs biznesa inkubācijas pakalpojumus jauniem mikro, mazajiem un vidējiem komersantiem Rīgas plānošanas reģionā, izņemot Rīgu, Jūrmalu un Rīgas rajonu.

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (5)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+