Mobilā versija
+7.6°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
27. janvāris, 2015
Drukāt

Atsāk atbalstīt Latgali

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Biznesa inkubators “Ideju viesnīca” aizvadītajā nedēļā pirmais Latvijā noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par inkubācijas pakalpojumu sniegšanu uzņēmējiem līdz šā  gada 31. oktobrim.

Atbalstu uzņēmēji saņems telpu nomas un juridiskās adreses nodrošināšanai Rēzeknē un Balvos, sekretariāta, grāmatvedības un specializētiem pakalpojumiem. Biznesa inkubatora pakalpojumi ir pieejami ar 80% lielu subsīdiju uzņēmumiem līdz viena gada vecumam un 75% – uzņēmumiem līdz divu gadu vecumam. Biznesa inkubatora pakalpojumus Vidzemē nodrošinās SIA “VBII”, bet Kurzemē – SIA “B-CAP”, noskaidrots LIAA reģionālo biznesa inkubatoru pakalpojumu iepirkumā. “Rīgas reģiona biznesa attīstības inkubators” par 313 223 eiro sniegs biznesa inkubācijas pakalpojumus jauniem mikro, mazajiem un vidējiem komersantiem Rīgas plānošanas reģionā, izņemot Rīgu, Jūrmalu un Rīgas rajonu.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (8)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+