Mobilā versija
+3.7°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
27. janvāris, 2015
Drukāt

Atsāk atbalstīt Latgali

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Biznesa inkubators “Ideju viesnīca” aizvadītajā nedēļā pirmais Latvijā noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par inkubācijas pakalpojumu sniegšanu uzņēmējiem līdz šā  gada 31. oktobrim.

Atbalstu uzņēmēji saņems telpu nomas un juridiskās adreses nodrošināšanai Rēzeknē un Balvos, sekretariāta, grāmatvedības un specializētiem pakalpojumiem. Biznesa inkubatora pakalpojumi ir pieejami ar 80% lielu subsīdiju uzņēmumiem līdz viena gada vecumam un 75% – uzņēmumiem līdz divu gadu vecumam. Biznesa inkubatora pakalpojumus Vidzemē nodrošinās SIA “VBII”, bet Kurzemē – SIA “B-CAP”, noskaidrots LIAA reģionālo biznesa inkubatoru pakalpojumu iepirkumā. “Rīgas reģiona biznesa attīstības inkubators” par 313 223 eiro sniegs biznesa inkubācijas pakalpojumus jauniem mikro, mazajiem un vidējiem komersantiem Rīgas plānošanas reģionā, izņemot Rīgu, Jūrmalu un Rīgas rajonu.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+