×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.8°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. augusts, 2013
Drukāt

Atsākas “takšu” kari: “Rīgas Taksometru parka” auto pie stacijas bloķē konkurenti “Allo Taxi”

LETALETA

Stacijas laukuma taksometru stāvvietā AS “Rīgas Taksometru parks” (RTP) mašīnas šorīt bloķēja pelēks taksometrs ar “Allo Taxi” zīmolu, šorīt novēroja biznesa portāls “Nozare.lv”.

 

RTP šo gadījumu nekomentē. Sākotnēji pēc bloķēšanas pasākuma RTP taksometri stājās aiz iebrauktuvi stāvvietā bloķējušā taksometra 13.janvāra ielas malā, bet vēlāk stāvvietā iekļuva, braucot atpakaļgaitā caur izbraukšanas vārtiem.

“Allo Taxi” biznesa portālam “Nozare.lv” norādīja, ka incidents bijis tikai vienam kompānijas šoferim. Firma šādu rīkojumu viņam nav devusi, un ar firmas vadību tas neesot saskaņots.

Savukārt Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvis Toms Sadovskis aģentūrai LETA pastāstīja, ka šorīt Stacijas laukumā saņemts izsaukums par to, ka kāds taksometra vadītājs novietojis savu auto stāvēšanai pretim paceļamajai barjerai. Notikuma vietā ieradās ceļu policijas darbinieki un sastādīja taksistam protokolu par automašīnas novietošanu vietā, kur nav atļauts stāvēt.

Ņemot vērā, ka vīrietis nepakļāvās policijas prasībai atbrīvot brauktuvi, pret vīrieti uzsākta administratīvā lieta par nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām.

Kā ziņots, konflikti starp taksometru kompānijām nav retums. Piemēram, naktī uz 26.aprīli Centrālās stacijas taksometru stāvlaukumā, iznomātajā teritorijā, pārvarot drošības barjeras elektronisko aizsardzību, nesankcionēti iekļuva citu firmu taksometri un līdz dienas vidum traucēja “Rīgas Taksometru parka” darbību.

13.jūlija incidents savukārt notika Vecrīgā. Valsts policija aizturējusi vairākus taksometru vadītājus par uzbrukumu “BalticTaxi” automašīnai ar iekšā sēdošo izglītības ministru Vjačeslavu Dombrovski (RP) un Saeimas deputātēm no Reformu partijas.

“BalticTaxi” uzsver, ka neskaitāmas reizes esot vērsies tiesībsargājošās institūcijās ar priekšlikumiem nozares sakārtošanā. Taču problēmas acīmredzami joprojām pastāv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+