Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
1. jūlijs, 2015
Drukāt

Atsākti būvdarbi uz tilta pār Daugavu pie Rīgas HES, autovadītājiem jārēķinās ar papildu laiku

Foto - LETAFoto - LETA

Skats uz AS "Latvenergo" Rīgas HES.

Šonedēļ atsākti pagājušajā gadā uzsāktie tilta pār Rīgas HES Rīgas apvedceļa posmā Salaspils-Babīte remontdarbi. Tiks veikta asfalta virskārtas frēzēšana, saistes un asfalta virskārtas ieklāšana, kā arī atjaunota tilta šuvju hermetizācija, informē VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Autovadītājiem jārēķinās, ka vismaz trīs nedēļas objektā varētu būt dažādi satiksmes ierobežojumi. Satiksme tiks organizēta pa vienu joslu un regulēta ar luksoforiem (nakts stundās), savukārt dienā satiksmi organizēs regulētāji. Braukšanas ātrums tiks ierobežots līdz 50 kilometriem stundā. Lai šķērsotu objektu, būs nepieciešamas papildus apmēram 15-20 minūtes.

Būvdarbus veic PS “LNK Industries Group”. Darbus plānots pabeigt līdz augusta sākumam.

Tāpat šonedēļ uzsākti virsmas apstrādes darbi valsts reģionālā autoceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža (P104) posmā no Jaunpils līdz Bikstu stacijai, Jaunpils novadā. Būvobjektā darbu norises vietās noteikti ātruma ierobežojumi līdz 50 kilometriem stundā, kā arī vienā posmā paredzēta reversīvā satiksme. Lai šķērsotu objektu, būs nepieciešamas papildus 5 minūtes.

Būvdarbus veic SIA “Lemminkainen Latvija”. Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Būvdarbi uzsākti arī valsts reģionālā autoceļa Viļāni-Preiļi-Špoģi (P58) posmā no Pelēčiem līdz Preiļu novada robežai (no 53,30. līdz 58,13.kilometram), Preiļu novadā. Pašreiz notiek caurteku un grāvju tīrīšana, kā arī krūmu ciršana. Braukšanas ātruma ierobežojums darbu veikšanas posmos ir līdz 50 kilometriem stundā. Paredzamais būvobjekta šķērsošanas laiks – 10 minūtes.

Būvdarbus veic CBF SIA “Binders”. Darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+