Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
4. augusts, 2015
Drukāt

Atsavina vairākus īpašumus Austrumu maģistrāles posma izbūves nodrošināšanai

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto

Valdība otrdien atbalstīja vairāku nekustamo īpašumu atsavināšanu Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu ielas līdz Vietalvas ielai Rīgā, aģentūra BNS uzzināja Ministru kabinetā.

Starp atsavinātajiem īpašumiem ietilpst zemesgabals 96 kvadrātmetru platībā Ieriķu ielā 10A, zemesgabals 211 kvadrātmetru platībā Gustava Zemgala gatvē 14, zemesgabals 307 kvadrātmetru platībā Gustava Zemgala gatvē 13, zemesgabals 68 kvadrātmetru platībā Vestienas ielā 17, kā arī zemesgabals 135 kvadrātmetru platībā Augusta Deglava ielā 37.

Austrumu maģistrāli paredzēts savienot ar Rīgas Ziemeļu transporta koridoru.

Ziemeļu transporta koridors ir no jauna būvējams aptuveni 30 kilometru garš paaugstinātas caurlaidības autoceļš, kas šķērsos Rīgu rietumu‒austrumu virzienā, neskarot pilsētas vēsturisko centru un izveidojot Rīgas apvedceļa ziemeļu daļu. Tā būvniecības aptuvenās izmaksas iepriekš ir lēstas viena miljarda eiro apmērā.

Koridors sadalīts četros posmos, no kuriem triju posmu lielākā daļa atrodas Rīgas pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā, bet ceturtais posms atrodas ārpus Rīgas un šķērso daļēji Jūrmalas pilsētas un Babītes novada administratīvās teritorijas.

Ziemeļu transporta koridora konceptuālais īstenošanas modelis paredz 2014.gadā sākt Ziemeļu koridora pirmā posma tehniskā projekta izstrādi un līdz 2018.gada trešajam ceturksnim pabeigt pirmā posma pirmās kārtas (Brīvības ielas dublieris) būvniecību.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+