×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2013
Drukāt

Atsevišķas partijas agresīvi mēģina pārvilināt RP biedrus, atzīst izglītības ministrs

VjDombrovskis3

Pašlaik atsevišķas partijas mēģina agresīvi pārvilināt pie sevis redzamākos Reformu partijas (RP) politiķus, tas ir bīstams signāls, – LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP).

 

Viņš pats vismaz pagaidām RP rindas neplānojot atstāt. Tikpat pārliecināts viņš ir par palikšanu ministra amatā. Dombrovskis neuzskata, ka viņa darbību drīzumā apdraudēs demisijas pieprasījumi, bet visu pārējo “rādīs laiks”.

Ministrs apgalvoja, ka neticot scenārijam par demisijas pieprasījumu, tāpēc viņam esot jāturpina strādāt. Baumas par šādu iespēju viņš esot dzirdējis, taču tās nekomentēja.

Kā ziņots, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (V) ir kritiski izteicies par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) darbu. Viņš norādījis, ka šādu problēmu ne ar IZM, ne ar citām ministrijām līdz šim nav bijis. “Nevienu gadu ar IZM un vispār ne ar vienu ministriju šāda veida problēmu nav bijis. Tas tiešām ir bezprecedenta problēmas, gatavojot tīri tehniskus, administratīvus jautājumus. Ar tiem IZM netiek galā.”

Dombrovskis sacīja, ka ministrijas un nozares kapacitāte nevairojas un nemazinās vienā dienā, bet gan vairākus gadus. Bezprecedenta gadījums ir IZM budžeta samazināšana par 50% krīzes laikā, kas būtiski arī ir ierobežojusi ministrijas kapacitāti. “Ierobežotās kapacitātes dēļ arī kavējas grāmatvedības dokumentu iesniegšana, bet galarezultāts tomēr tiek sasniegts,” uzskata ministrs.

“Izglītībā līdzīgi kā zemkopībā vispirms kaut kas ir jāiesēj zemē, lai vēlāk kaut kas izaugtu un to varētu novākt,” sacīja izglītības ministrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+