Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. decembris, 2013
Drukāt

Atsevišķos gadījumos par braucienu vilcienā būs jāmaksā vairāk (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Pasažieru pārvadātājs ar vilcienu AS “Pasažieru vilciens” no šā gada 16. decembra maina biļešu iegādes kārtību – iegādājoties biļeti vilcienā pie konduktora kontroliera vai pavadoņa, pasažieriem jārēķinās ar papildu maksu – 0,30 santīmiem jeb 0,43 eiro apmērā, portālu “LA.lv” informēja kompānijā.

Papildu maksa attieksies uz tiem pasažieriem, kuri iekāps vilcienā stacijā vai pieturas punktā, kurā darbojas biļešu kase; vēlēsies turpināt braucienu tālāk par iegādātajā biļetē norādīto pieturu; izmantos elektroniskās norēķinu sistēmas – personalizētās viedkartes (e-talonu) Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā un vēlēsies turpināt braucienu ārpus šīs teritorijas.

“Pasažieru vilciens” aicina pasažierus laicīgi plānot braucienus un iegādāties vilciena biļetes kasēs, taupot savu laiku un līdzekļus. Jebkurā kasē iespējams iegādāties biļeti no citas sākuma stacijas, kā arī visas biļetes var iegādāties 10 dienas pirms brauciena, atgādina kompānijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tie kas lieto Rīgas karti 5x tarifu!

  2. kautkads vajprats ,ko tik nizdoma ai kastu naudu no cilvekiem ,ne visas pilsetas ir bilesu iegades punkts ,lielaka dala cilveki iegadajas biletes pie konduktora ……

    • Cilvēki paši sev sagādā neērtības. Iespējams nopirkt biļetei turpinājumu pie konduktora, uzrādot jau esošo biļeti, ja turpina braucienu tālāk un 30%nav jāpiemaksā.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+