Mobilā versija
+22.0°C
Anna, Annija, Ance
Trešdiena, 26. jūlijs, 2017
6. maijs, 2014
Drukāt

Atskaņos Kulakova kantāti

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Sestdien, 10. maijā, plkst. 19.30 Tabakas fabrikā vienā koncertā uzstāsies vīru koris “Gaudeamus”, grupa “Pērkons” un Rīgas vīru kori.

Koncertā tiks atskaņota Jura Kulakova kantāte “Mīlestībā viļņo krūts”, kurā iekļautas divdesmit gan agrāk radītas, gan arī tikko komponētas dziesmas ar komponista garam tuvā Eduarda Veidenbauma dzeju. Ar latviešu mūziku, kā arī piedaloties kantātes “Mīlestībā viļņo krūts” atskaņojumā, koncertā būs dzirdami arī Ivara Cinkusa vadītās Rīgas vīru koru grupas kori “Absolventi”, “Silvicola”, “Iustus”, Rīgas Latviešu biedrības vīru koris “Latvis” un “Jaunais Rīgas vīru koris”, kā arī vīru koris “Burinieks” no Jūrmalas un Jelgavas vīru koris “Kārkli pelēkie zied”. Koncerta īpašās viešņas būs Zane Šmite un Kristīne Kārkle-Puriņa.

Pievienot komentāru

Dons: "Mans burziņu laiks ir beidzies"Latvijā populārākais dziedātājs Dons jeb Artūrs Šingirejs koncertē gana reti, lai ikviens viņa uznāciens kļūtu par notikumu. Šonedēļ viņš kāps uz Liepājas lielfestivāla "Summer Sound" galvenās skatuves, solot arī septembrī gaidāmā albuma dziesmas pirmatskaņojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+