Mobilā versija
+0.6°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
6. maijs, 2014
Drukāt

Atskaņos Kulakova kantāti

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Sestdien, 10. maijā, plkst. 19.30 Tabakas fabrikā vienā koncertā uzstāsies vīru koris “Gaudeamus”, grupa “Pērkons” un Rīgas vīru kori.

Koncertā tiks atskaņota Jura Kulakova kantāte “Mīlestībā viļņo krūts”, kurā iekļautas divdesmit gan agrāk radītas, gan arī tikko komponētas dziesmas ar komponista garam tuvā Eduarda Veidenbauma dzeju. Ar latviešu mūziku, kā arī piedaloties kantātes “Mīlestībā viļņo krūts” atskaņojumā, koncertā būs dzirdami arī Ivara Cinkusa vadītās Rīgas vīru koru grupas kori “Absolventi”, “Silvicola”, “Iustus”, Rīgas Latviešu biedrības vīru koris “Latvis” un “Jaunais Rīgas vīru koris”, kā arī vīru koris “Burinieks” no Jūrmalas un Jelgavas vīru koris “Kārkli pelēkie zied”. Koncerta īpašās viešņas būs Zane Šmite un Kristīne Kārkle-Puriņa.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+