×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2017
Drukāt

Franks Gordons: Atšķirība starp Putinu un Hitleru (55)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Vai Putins ir Hitlers šodien?” šādu virsrakstu savam komentāram avīzē “NRA” liek Juris Paiders, kurš atgādina, ka 2014. gada vidū Latvija, Baltija un visa Austrumeiropa “dzīvoja fatālā baiļu atmosfērā” un “eksperti” apgalvoja, ka “Putins ir Hitlers šodien”. Nu nav viņš tāds, uzsver Juris Paiders, smīkņājot par mūsdienu panikas cēlājiem un kā īsts konspirologs liek saprast, ka kādi tumši spēki varot “izstrādāt ārpolitisko scenāriju, lai Krieviju virzītu (!) uz arvien lielāku un lielāku konfliktu ar citām pasaules valstīm”. Kas tie tādi, kas “virza”?

Jau sācies 2017. gads, norāda Paiders, “bet pēc Krimas un Doņeckas līdzīgas aktivitātes Austrumeiropas virzienā nesekoja”. Nu ko lai atbild? No vienas puses, Putina rīcība Krimā un Doņeckā ļoti atgādina Hitlera rīcību no 1938. gada pavasara līdz 1939. gada pavasarim: Austrija, Sudetu novads, “atlikusī” Čehoslovākija un Klaipēda Latvijas pievārtē. Šai līdzībai 2014. gadā Maskavas avīzē “Vedomosti” pievērsa uzmanību vēsturnieks profesors Andrejs Zubovs, kam par šiem “zaimiem” nācās atstāt Maskavas Valsts starptautisko attiecību institūtu (MGIMO).

No otras puses, jāatzīst, ka Putins nudien nav “Hitlers šodien” – lieku uzsvaru uz vārdu “šodien”, jo tagad Putins noteikti ir gudrāks par apsēsto Lielvācijas fīreru. Kad Kremlim ir izdevīgi, Krievijas valsts galva prot būt cēls un augstsirdīgs, un ne velti Paiders šai sakarā citē Kalna sprediķi (“pagriez otru vaigu”), atgādinot, ka Putins uz 35 Krievijas diplomātu izraidīšanu no ASV atteicās reaģēt ar adekvātu pretsoli. Paideram Putins ir sirdsšķīsts un lēnīgs. Kas to būtu domājis!

Atšķirība no Hitlera Vladimirs Putins prot izmantot jebkuru izdevību, lai aplinku ceļā sasniegtu kāroto mērķi. Nupat Amerikas izlūkdienestu vadītāji – NSA, CIA un FBI direktori – nāca klajā ar rūpīgi pārbaudītiem datiem, kas parāda, ka Putins personiski rosināja un virzīja krievu hakeru darbību, lai veicinātu Donalda Trampa uzvaru ASV prezidenta vēlēšanās.

Atšķirībā no Hitlera Vladimirs Putins prot ietērpt savus impēriskos tīkojumus “politkorektā” apvalkā: sakarā ar PSRS sabrukuma 25. gadskārtu viņa preses sekretārs Peskovs, paužot sava saimnieka domu, teica, ka loģika diktē jaunas integrācijas (!) vajadzību “bijušās Padomju Savienības telpā”. Sākums šādai integrācijai esot Eirāzijas ekonomiska savienība. Draudi Baltijai, tostarp Latvijai, nebūt nav mazinājušies.

Kroni Paidera prātojumam uzliek šāds viņa apgalvojumus: Putina “personība veidojusies krievu pareizticības kultūras un tradīciju iespaidā”. Kolosāli! Šāds raksturojums dots ilggadējam čekistam un bezdievim, rūdītam un varaskāram ciniķim, kurš vienkārši prot izmantot pareizticīgo baznīcu Krievijas impērisko mērķu sasniegšanai, un tās virsganu, patriarhu Kirillu kā stāvošu viņam blakus “pa labo roku”.

Nepārspējama ir Paidera raksta pēdējā tēze, ka Putina “rīcība jāvērtē mūsdienu pareizticības kontekstā, nevis sekojot primitīvu sovjetologu shēmu klišejām”.

Pasakiet to profesoram Zubovam – pareizticīgam kristietim, kurš nebaidījās vilkt paralēles starp Putinu un Hitleru.

Pievienot komentāru

Komentāri (55)

 1. krievnacistiem nepatīk Gordons Atbildēt

  Jo viņš runā skaidru patiesību. Vairums mūsu polītiķu, ieskaitot Prezidentu, par daudz laipo.

 2. ja neskaita copy–>paste,
  iztiek ar pieklājīgajiem iksiem un īgrekiem 🙂

 3. Графисты означает ГРАФИТИСТЫ.
  Те, которые пачкают всё доступное.

 4. Kāda ir atšķirība starp Gebelsu un Gordonu….. Gordona izteiksmes stils ir maigāks…. citādi perfekti

 5. Paiders- nu tā, vot ir sanācis. Sākas jau ar sīkumiem. Katram jau ir savs melnumiņš kā āķītis, kuru negribam lai pavelk. Nu piķis jau arī nav par skādi. Es jau neko lielu. Piemēram, atnes sievišķis skaudru stāstu par izsūtīto ciešanām Sibīrijā. Varu palaist tāpat, bet sev bonusu varu iegūt, liekot pārstrādāt, pievienojot kaut ko jauku, piemēram, atrast tur lielu mīlestību tur tai ellē. Uzķērās, pierakstīja, ka jau sievišķis. Iznāca ne tikai katorga bet vairāk mīlas prieki. Tā vot, nemanāmi, a ko man var piesiet? Citu darbu jau neko tādu neprotu.

 6. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 7. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 8. Gordons gudrāks par Paideru Atbildēt

  Pūķins ir viltīgs, fanātisks krievu nacionālists. Vienā vārdā — krievnacists.

  • Contrary to your lie, we democrats, know from Klaus Friedrich fallowing: „Hopefully, history will not repeat itself. But in view of recent events in Ukraine, especially the annexation of Crimea, one is reminded of some ominous parallels nearly 80 years ago, when Adolf Hitler annexed Austria. That annexation in 1938 bears close resemblance to Vladimir Putin’s annexation of Crimea in 2014. It almost seems that Putin took a page out of Hitler’s book when he described Crimea’s annexation as a “homecoming.” Hitler had welcomed Austria “home” in the same way (Heim ins Reich)”.

  • pūķina Piektdienis uzskrūvēts !

 9. Efraims Gordons,(palasiet Wikipedijā, kas tas ir par putnu), ir īsts savas nācijas dēls.Ja ar senčiem nebūtu aizmucis kara laikā uz padomju krieviju, kas zin, vai mēs par tādu vīreli vispār zinātu (bija holokausts).Saņēmis par brīvu perfektu izglītību, labu darbu u.c. tā laika privilēgījas. Droši vien jaunības dullumā devās uz Izraēlu, kur beidzot bija jāsāk arī strādāt. Un te nu laikam vairs negāja, tā kā bija domāts. Tad nu jāsāk darīt tas ko vislabāk māk, visāda veida pretpadomju rakstiņi ( tālaika pieprasītākā prece). Kaut gan laiki mainījušies, večuks, kā sācis savu vijoli čīgāt, tā čīgā vēl tagad. Gribētos zināt, cik aktīvi viņš raksta par to, kāpēc viņa mītnes zeme Izraēla nav pievienojusie sankcijām pret Krieviju (kādā no TV raidījumiem augstu stāvoša persona teica – Bet mums tas nav izdervīgi!). Tāpēc, Moiše, tiec galā ar savu jauno dzimteni, un nevajag uzturēt Latvijā masu psihozi,ka parīt Rīgas pilī sēdēs tautietis Žiriks.

  • Franks Gordons devas uz Izraelu nevis jaunibas dulluma, bet 44 gadu vecuma.Vinam ir 88 gadi un teic, ka vins ir ulmanlaika berns.

   • Tātad pietiekoši apzinīgā vecumā. Tad pajautā viņam, vai viņš tāpat, ar putām uz lūpām, raksta arī par to, kā Izraēla okupējusi palestiņiešu zemes (to starptautiski atzinusi pat ANO) un būvē tur savus ciematus. Protams, ka tur par to viņam neviens šekeļus nemaksās. Tāpēc savus histēriskos rakstus var iegrūst trešās pasaules valsts presītē, jo tie šobrīd šeit ir cenā! j

 10. Paideru -kremļa lakstīgalu – taču nav jāņem nopietni.
  Ne velti viņš kopā ar Urbanoviču sacerējis grāmatu par padomju laiku ” sasniegumiem” .

 11. Piekrītu Gordonam par visiem 100 5 – tiem. Esmu lasījis dažas Paidera grāmatas un pēc tām man radās iespaids, ka autors ir saprātīgs un vērtētspējīgs cilvēks. Tāpēc neticu, ka tagad viņš pēkšņi kļuvis tik naivs. Drīzāk šādu viedokli viņš pauž apzināti, pats labi saprotot, ka gvelž galīgas aplamības. Par viņa rīcības motīviem varam tikai minēt. Tāpat kā par bijušā LA žurnālista D. Lemešonoka un izcilā komponista, bet, diemžēl, ne tik izcilā sabiedriskā darbinieka I.Kalniņa motīviem. Rodas iespaids, ka viņiem visiem dots signāls. Arī pirmskara Latvijā nodevība zēla un plauka un lielās kaimiņvalsts aģenti rīkojās neko daudz nekautrējoties.

 12. Noder atcerēties vēsturi, lai uzdotu korektu jautājumu:”Kāda atšķirība starp Putinu un Staļinu?”
  Kā tādās reizēs izsakās – pastāsti, kas ir tavi draugi…..Oi,oi, kas notiks, ja Tramps sadraudzēsies ar Putinu, tāpat kā savulaik E.D.Rūzvelts ar Staļinu. Izraēlā jau to labi saprot, īpaši pēc ANO Rezolūcijas Nr. 2334 pieņemšanas pagājušā gada 23. decembrī.

 13. Viņiem nepatīk ka Putins ir gudrāks un domā par savu valststiprinasanu

  • nav dzirdēts par Krievijas stiprināšanu jebkādā citā virzienā ,izņemot vājprātīgu bruņošanos un draudēšanu pārējai pasaulei.Ja to var uzskatīt par gudrību,tad ,protams,gudrāka par Putinu neviena nav.Nez ko par viņu teiktu,ja pēkšņi sadomātu sākt rūpēties par tautas dzīves līmeni Krievijā,nevis vaimanātu par tiem tautiešiem,kuri “paņēmuši pēdu”no tās tanku un raķešu paradīzes.

 14. Tas kara virzītājs ir Vlaģīmirs Vlaģimīrovičs Pūķins (saīsināti: Putlers). Neviena Krievijas kaimiņzeme šodien nevar justies droša no Krievu imperiālisma un nacisma. Atskaitot Ķīnu, no kuras krieviem ir bail.

 15. Tas ka Putins ir nelietis NEKĀDI nenorāda uz to ka liberālie rietumi ir labi

  • tas,ka liberālie rietumi nav cilvēces laimes etalons,nenozīmē,ka sarkanais fašists Putins ar savu “krievu pasauli”ir visu Krievijas kaimiņzemju dzīves vienīgais ekskluzīvais cerību iemiesojums.

 16. Vai Elksniņš liks pie sienas Paideru? 🙂

 17. kristietība vainīga pēc paidera domām?????????????????????

 18. Paldies dievam tavu niku var lietot kursh grib un tavas slimaas iedomas par nika iipashumtiesiibaam nav nekaada pamata. tev ir taada pati kaite, kas ir arii paareejiem slimajiem imperiaalistu meerkakjiem.

 19. Paldies dievam tavu niku var lietot kursh grib un tavas slimaas iipashumtiesiibas kaadas ir arii paareejiem imperiaalistu meerkakjiem uz to kas vinjiem patiesiibaa nepieder

 20. Tu pats esi vienkaarshs meerkakjis, kas iedomaajies ir ka tavs skjiibais skatiijums un beerniibas traumas kaadam interesee 😀

 21. paiders noliedz okupāciju Latvijā , tā ka viss skaidrs.

  • skats no pierobežas Atbildēt

   Kas tad īsti ir Paiders?

   • Paiders – tēva uzticams dēls.Par viņa žurnālista darbiem ” zirgi smejoties”.tāpēc arī viņa kandidatūra Maskavā izvirzīta “socialistiskā darba varoņa “nosaukuma piešķiršanai.

 22. Cik saprotu sitādus apopoģētus medijiem tagad uzspiež, lai viņi vispār varētu iznākt. tāpat kā padomju avīzēs bij nodevas politkorektumam. Vaine.
  Atkal megina uztaisīt vispasaules diktatūru marksistu onkuļi…

 23. Kāpēc mums Latvijas medijos jāklausās par vairāk vai mazak aizplīvurotām izraelas interesēm nemitīgi.

 24. Paldies Frankam Gordonam par patieso, labo rakstu! Bet Paiders jau labi sen daudz nelietības sastrādājis.

 25. Super! Paideru apbalvot ar krenļa zvaigzni un pie reizes tur arī piekārtu atstāt.

 26. Lemberga nauda tā pakalpiņiem svētību nenes, par ko dažai jau nācies pārliecināties.

 27. Pasakiet to profesoram Zubovam – pareizticīgam kristietim, kurš nebaidījās vilkt paralēles starp Putinu un Hitleru.
  ===================================================================
  “Oriģināli”, taču, ak, vai Hitlera Vācijā tādi zubovi ilgi tik brīvi runāt nevarēja. Tagad – lūdzu, pat Krievijā dzīvojošie var lamāt Putinu pat 24h diennaktī!

 28. Zubovam neko neteikšu – dabūšu vēl pa zobiem !

 29. Par līdzībām un atšķirībām.
  Runā ka Hitlers no Staļina atšķīrās tikai pēc ūsu lieluma.Abiem diktatoriem kopīgs bija tas ,ka abi savas impērijas gribēja padarīt diženas .Hitlers bija impulsīvs ,bet Staļins augstasenīgs agresors,abi neprognozējami.
  Tagad Putins un Tramps grib to pašu ,savas impērijas padarīt diženas ,tikai Putins ir augstasenīgs ,neprognozējams agresors,bet Tramps izskatās impulsīvāks par Hitleru un abi neprognozējami ar atombumbām apkrāvušies.Tramps grib lai Putins klausa viņam un otrādi Putins grib lai Tramps klausa viņu ,bez izkaušanās ilgi tā tupināties nevar.

 30. Pūķina Piektdienis pazudis !!!

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Vai viņš nelika iedarbināt piekto pantu?

Piektdien, 15.jūnijā, svētku rīkotāji informēja par drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu dziesmu un XVI Deju svētkos. Papildu finansējums kārtības un drošības uzturēšanai tiekot atvēlēts katros svētkos, un šogad tiem novirzīti 790 750 eiro. No kopējās dotācijas vislielākā daļa – 308 276 eiro – novirzīta Iekšlietu ministrijai.

Svētku laikā darbosies arī Operatīvās vadības grupa, kuras pienākums būs rīkotāja vārdā nodrošināt pasākumu nepārtrauktu un preventīvu drošības vadību un, ja nepieciešams, arī ārkārtas situācijas vadību. Svētku pasākumos iesaistīšot arī Nacionālos bruņotos spēkus, jo, pastāvot aizliegumam par dronu izmantošanu svētku koncertos, armijas speciālistiem atbilstoši likumam būs tiesības lidaparātus neitralizēt vai notriekt.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+