×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. oktobris, 2012
Drukāt

Atslēdzas no nebūšanām


Mūsu lasītāji pēc raksta ”Mūsu prezidents? Putins, Lukašenko vai Bērziņš?” (2.10.2012.) vēlējās izteikt savu viedokli, kāpēc izvēlas skatīties kaimiņvalstu televīzijas kanālus.


 

Pirms mēneša biju Ludzā. Prasīju vietējiem, kāpēc viņi labāk skatās Krievijas un Baltkrievijas kanālus. Atbildēja, ka Latvijas kanālus ne velna nerāda ar visiem dekoderiem. Ekrāns strīpains, kadrs apstājas. Turklāt, kad es pats paskatījos Baltkrievijas kanālu, biju patīkami pārsteigts, ka tajā filmas rāda bez reklāmas pauzēm. Kāpēc Latvijas kanāliem divus mēnešus iepriekš vajag rādīt pašreklāmu par seriāliem? Es tāpat neskatīšos.

Juris Kuzmins Jaunciemā

 

Esmu pensionāre, man pieejami 56 televīzijas kanāli dažādās valodās, bet es neprotu ne angļu, ne franču, ne vācu valodu. No svešvalodām protu tikai krievu valodu. Tāpēc, kad Latvijas kanālā rādīja jauno raidījumu ”Precamies?”, man kā cilvēkam, kam precēšanās vairs neinteresē, atliek skatīties bojevikus krievu kanālā. Turklāt raidījums ”Precamies?” taču ir nošpikots no raidījuma krievu kanālā…

Vita Melnalksne

 

Es krievu kanālu ieslēdzu, lai varētu atslēgties no visām nebūšanām, kas notiek Latvijā. Kāpēc man būtu jāskatās tādi raidījumi kā ”Degpunktā” vai ”Bez tabu”? Labāk skatos krievu kanālā kādu koncertu, kurā dzied solīdi ģērbušies dziedātāji.

Aina Cēsīs

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+