Mobilā versija
+5.6°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
23. februāris, 2016
Drukāt

Atslēgt māju no darba

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Brink” radījusi digitālo slēdzeni “Array”, kuras uzstādīšanai nav nepieciešamas papildu ierīces – vajadzīgs vien skrūvgriezis un rūteris, lai “Array” varētu izmantot mājas “WiFi” tīklu, kas slēdzeni savienotu ar t. s. mākoni, tādā veidā nodrošinot vienkāršu drošības risinājumu mājsaimniecībām.

Pašu ierīci darbina inovatīva enerģijas vadības sistēma, kas apvieno gan bateriju, gan borta fotoelementu paneli, kurš barojas no gaismas, ko iegūst gan no mājas, gan saules gaismas. Kopumā “Brink” ražojuma slēdzeni var atvērt trīs veidos – izmantojot viedtālruni (“Array” lietotne darbojas uz “iOS” un “Android” tālruņiem), skārienekrānu un tradicionālo atslēgu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+