Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
23. februāris, 2016
Drukāt

Atslēgt māju no darba

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Brink” radījusi digitālo slēdzeni “Array”, kuras uzstādīšanai nav nepieciešamas papildu ierīces – vajadzīgs vien skrūvgriezis un rūteris, lai “Array” varētu izmantot mājas “WiFi” tīklu, kas slēdzeni savienotu ar t. s. mākoni, tādā veidā nodrošinot vienkāršu drošības risinājumu mājsaimniecībām.

Pašu ierīci darbina inovatīva enerģijas vadības sistēma, kas apvieno gan bateriju, gan borta fotoelementu paneli, kurš barojas no gaismas, ko iegūst gan no mājas, gan saules gaismas. Kopumā “Brink” ražojuma slēdzeni var atvērt trīs veidos – izmantojot viedtālruni (“Array” lietotne darbojas uz “iOS” un “Android” tālruņiem), skārienekrānu un tradicionālo atslēgu.

Pievienot komentāru

Kāpēc uz auto slotiņām uzvilkt zeķes un vēl pāris noderīgi padomi ziemai (1)Domājams, ka autovadītāji piekritīs – ziema nav pats patīkamākais gadalaiks.
“Google” TOP 10 meklētākie vārdi no Latvijas (1)Tīmekļa meklēšanas vietne “Google” publiskojusi Latvijā meklētākos atslēgvārdus 2016. gadā. * pokemon go * euro 2016 * iphone 7 * eurovision 2016
Draugiem Facebook Twitter Google+