×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. augusts, 2013
Drukāt

Atslepeno Rasputina pareģojumus: Krievu mistiķis pasaules galu solīja 23.augustā

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Krievijā atslepenoti Valsts drošības komitejas dokumenti, kuri apliecina, ka krievu mistiķis Grigorijs Rasputins paredzēja – šodien 2013. gada 23. augustā iestāsies pasaules gals.

Šogad Krievija atslepenoja vienpadsmit Rasputina ar roku rakstītos dokumentus, no kuriem daži parakstīti ar segvārdu Trakais mūks vai Sātana mūks. “Paredzams, ka vienas vienīgas kaujas laikā tiks iznīcināti miljoniem dvēseļu. Tā būs lielākā asinspirts visā vēsturē. Pasaules gals pienāks 2013. gada 23. augustā, kad uguns aprīs visu dzīvību uz zemes, tad dzīvība izmirs un valdīs kapa klusums,” savos līdz šim gadam VDK arhīvos slepenībā turētajos dokumentos raksta Rasputins.

ASV politologs un vēsturnieks Deivids Norvalks aizokeāna plašsaziņas līdzekļiem norādījis, ka Rasputins pareģojis virkni lielu notikumu, kas atstājuši būtisku iespaidu ne tikai uz Krievijas, bet arī uz visas pasaules vēsturi. Viņam gan grūti noticēt Rasputina pareģojumam par pasaules galu, taču vēsturniekam nelielas bažas rada tas, ka bieži Rasputina paredzējumu arī piepildījušies. “Vēsturiski dokumenti apliecina, ka Grigorijs Jefimovičs Rasputins pareģoja boļševiku revolūciju 1917. gadā un cara Nikolaja un viņa ģimenes noslepkavošanu. Viņš arī nojauta Hitlera parādīšanos pie varas stūres Vācijā, pirmā cilvēka izkāpšanu uz Mēness, kā arī PSRS sabrukumu,” ASV medijiem uzskaitīja Norvalks. “Padomju līderi šos dokumentus turēja slepenībā, jo Rasputins ne tikai paredzēja komunistu nākšanu pie varas, bet arī viņu gāšanu.”

Grigorijs Rasputins piedzima 1869. gada 22. janvārī Pokrovskajas ciemā Sibīrijā. Jau bērnībā viņš paziņoja, ka redz dievišķas vīzijas un ka spēj dziedēt slimniekus. Daudzus gadus nodzīvojis pareizticīgo klosterī, Rasputins uzsāka svētceļojumu, kura laikā pabija ne tikai Krievijā, bet arī citās valstīs, tostarp Grieķijā. Šo ceļojumu laikā, iedvesmojies no kādas ķecerīgas sektas, viņš savā reliģiskajā praksē sāka izmantot dievbijības un seksuālo orģiju miksli. Rasputinam strauji auga sekotāju skaits, un par spīti garajai bārdai, apšaubāmajai higiēnas izjūtai un analfabētismam drīz vien viņš kļuva arī par Krievijas aristokrātijai tuvu stāvošu cilvēku.

 

Ar cara Nikolaja II ģimeni Rasputinu 1905. gadā iepazīstināja kāds carienei Aleksandrai labi pazīstams teologs. Drīz vien viņš kļuva par neizbēgamu Krievijas galma intrigu vērpēju. Daudzi vēlējās Rasputinu redzēt mirušu. Interesanti, ka īsi pirms savas nāves 1916. gada decembrī Rasputins aizrakstīja vēstuli tobrīd karā esošajam Nikolajam II, kurā apgalvoja: “Ja manu nāvi pasūtīs jūsu radinieki, tad neviens no jūsu ģimenes locekļiem, neviens no jūsu bērniem vai radiniekiem neizdzīvos ilgāk par diviem gadiem. Viņus visus nogalinās Krievijas tauta. Un arī mani nogalinās. Es vairs neesmu starp dzīvajiem. Es jūs lūdzu, esiet stiprs! Domājiet par savu svēto ģimeni.” 23 dienas vēlāk Rasputinu nogalināja cara ģimenes locekļi ar māsasmeitas vīru priekšgalā. Savukārt desmit nedēļas vēlāk sākās Krievijas revolūcija, pēc kuras tika gāzta pēdējā Romanavu dinastija. Vēl pēc nepilniem diviem gadiem tika nogalināts cars un viņa ģimene.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+