×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
15. jūnijs, 2015
Drukāt

Atstāj savu nospiedumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Festivālā “Laiks dejot” Rīgā viesosies Nīderlandes mākslinieks Joriss van Ostervijks, kurš veido satikto cilvēku dabiskā lieluma nospiedumus, un ikvienam interesentam ir iespēja viņa kolekcijai pievienot arī savējo, vēsta festivāla sabiedrisko attiecību speciāliste Maija Uzula-Petrovska.

Joriss van Ostervijks cilvēku nospiedumus krāj kopš 2012. gada. Tā viņš darbojas gan savā Roterdamas darbnīcā, gan viesojoties festivālos un teātros, kur iekārto ceļojošu darba telpu, lai parādītu šo unikālo aktīvās gleznošanas veidu.

Ikviens aicināts apmeklēt “Nospiedumu projektu” – iedvesmoties no sevis paša nospieduma, iegādāties to vai vienkārši vērot, kā nospiedumus atstāj citi. Projekts notiks Radisson Blu Hotel Latvia stikla piebūvē 17., 18., 19. un 20. jūnijā plkst. 12 – 15 un 16 – 19.

Uzula-Petrovska uzsver, ka “Nospiedumu projekts” sasaucas ar festivāla “Laiks dejot 2015” moto “Mans ķermenis ir mana seja”. Vērienīgākais laikmetīgās dejas pasākums Latvijā šogad vēlas pievērst uzmanību dejas galvenajam medijam un izteiksmes līdzeklim – ķermenim.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+