×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. jūlijs, 2014
Drukāt

Atsvaidzināts “Peugeot Boxer”


boxer_11

Baltijas tirgū prezentēts furgona “Peugeot Boxer” atjaunotais modelis.

Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, tagad ir šādi uzlabojumi: nostiprināta virsbūves struktūra; izmainītas radiatora restes, lai nodrošinātu dzinējam labāku dzesēšanu; uzlaboti slīdošo durvju mehānismi un nostiprinātas aizmugures durvis; pilnveidota bremžu sistēma un piekare; uzstādīta jauna degvielas iesmidzināšanas sistēma.

Pamanāmākās izmaiņas no ārpuses ir priekšdaļā, kur tagad ir dzinēja pārsegs ar plūstošām līnijām un “Peugeot 308” modeļa stilā veidotās metāla dekoratīvās radiatora restes. Priekšējos lukturos ir standarta dienas gaismas lukturi un papildaprīkojumā var izvēlēties LED lukturus.

Uzlabotā “Boxer” standarta aprīkojumā ietilpst elektroniskā stabilitātes kontrole (ESP) kopā ar vilces spēka kontroli (ASR), ABS bremzes, elektroniskais bremžu spēka sadalītājs (EBD) un ārkārtas bremžu pastiprinātājs (EBA).

Papildaprīkojumā ietilpst krāsains skārienjutīgs multimediju sistēmas ekrāns, atpakaļskata kamera, navigācijas sistēma, brīdinājums par novirzīšanos no braukšanas joslas, palīgsistēma kustības uzsākšanai slīpumā un riepu spiediena sensori.

Atjaunotais “Boxer” modelis ir pieejams ar trīs dažādiem attālumiem starp asīm (3 m, 3,45 m vai 4,04 m), četros dažādos garumos (L1, L2, L3, L4) un trijos dažādos augstumos (H1, H2, H3), kas kopā ir septiņas dažādas virsbūves versijas ar ietilpību no 8 līdz 17 kubikmetriem. Pieejamas arī šasijas un zemās versijas, kā arī 9 līdz 17 vietu autobusi.

“Peugeot Boxer” dzinēju gammā ir (110 ZS, 130 ZS, 150 ZS) 2,2 litru un 3,0 litru (177 ZS) HDi dīzeļmotori.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+