×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
30. marts, 2016
Drukāt

Attaisno par valsts karoga zaimošanu apsūdzēto Osipovu (3)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Kurzemes apgabaltiesa trešdien atzinusi par nevainīgu un attaisnojusi par valsts karoga zaimošanu apsūdzēto partijas “Par dzimto valodu!” līderi Jevgeņiju Osipovs.

Motivētais nolēmums tiesā būs pieejams 13.aprīlī un to kasācijas kārtībā varēs pārsūdzēt desmit dienu laikā.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 2013.gada 12.novembrī Osipovs sociālā tīmekļa vietnē “Facebook” publicējis Latvijas karogu, kurš lietots dekoratīvos nolūkos un kuram, atbilstoši likumam, ir valsts simbola statuss, pievienojot zaimojošus komentārus krievu valodā. Ar savu rīcību, tekstu ievietojot interneta vietnē, kas ir pieejama tūkstošiem reģistrēto lietotāju, viņš publiski zaimojis valsts karogu kā Latvijas valsts simbolu.

Krimināllieta par Latvijas valsts karoga zaimošanu Liepājas tiesai nodota 2014.gada 18. jūlijā. 2015.gada 27.maijā pasludināts spriedums, kurā Osipovam tiesa piespriedusi 100 stundas piespiedu darba. Osipovs savu vainu karoga zaimošanā nav atzinis. Spriedums apelācijas kārtībā pārsūdzēts Kurzemes apgabaltiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Pretīgi apzināties Atbildēt

  Kurzemes apgabaltiesa trešdien atzinusi par nevainīgu un attaisnojusi par valsts karoga zaimošanu apsūdzēto partijas “Par dzimto valodu!” līderi Jevgeņiju Osipovs.
  ———————————-
  Tātad godam nopelnījis 3 zvaigžņu ordeni!
  Pastalnieks jau sākot ar tiesu ir tik tādi LUPATAS – par naudu šādiem osipoviem gatavi pautus izlaizīs un Lv nodot!

 2. Kā tas ir iespējasm?
  Ir pierādīts likuma pārkāpums.
  Ir motīvs.
  Ir zināms vainīgais.

 3. Kā gan citādi,jo tas taču ir LV lupatu karodziņš !Pretstatā Krievijas karoga slotas kātam kas simbolizē stipro,”vareno”Krieviju !!Vai vispār kādreiz noliks pie vietas Latvijas gānītājus? Laikam jau nē ,kamēr pie varas būs āboltiņas,ku’činski ,vējoņi,kalnmeieri utt.Ne velti Rietumi saprot,ka Latvija ES un NATO ir vājais posms,kur zelta dzīve krievijas melu propogandai un spiegu mekai.Nekas nemainīsies kamēr spicē tupēs PSRS nomenklatursčiki,komuņakas,komsomols utt.Ne velti no krimināllikuma nobijās,arī postpadomiski domājoši žurnaļugas.Gaidīsim nākošo gānīšanos par LATVIJU !

Draugiem Facebook Twitter Google+