Mobilā versija
°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
22. decembris, 2015
Drukāt

Attaisnotajos izdevumos iekļauj arī endoprotezēšanu un bērnu interešu izglītību

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Attaisnotajos izdevumos ietilps arī izdevumi par endoprotēžu iegādi un interešu izglītību, šodien lēma valdība.

Valdība atbalstīja grozījumus noteikumos par attaisnotajiem izdevumiem par izglītību un ārstnieciskajiem pakalpojumiem, kas paredz, ka ar 2016. gada 1. janvāri attaisnotajos izdevumos varēs iekļaut arī izdevumus par interešu izglītības programmu Izglītības likuma izpratnē apgūšanu bērniem līdz 18 gadu vecumam.

Patlaban noteikumi paredz, ka izdevumi par plānotajām operācijām, kas ir plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, un zobārstniecības pakalpojumiem, tajā skaitā zobu protezēšanu, pilnā apmērā ir attaisnotie izdevumi.

Pēc Veselības ministrijas ierosinājuma noteikumi ir papildināti ar to, ka attaisnotajos izdevumos gada ienākumu deklarācijā par 2016. gadu pilnā apmērā varēs iekļaut izdevumus par olšūnu iegūšanu (folikula iegūšanu) punkcijas ceļā, ja par to nav samaksāts no Nacionālā veselības dienesta (NVD) vai citu personu līdzekļiem.

Tāpat attaisnotajos izdevumos pilnā apmērā varēs iekļaut izdevumus par endoprotēžu un cita veida ar cilvēka organismu savienotu protēžu izgatavošanu un iegādi, ja par to nav samaksāts no NVD vai citu personu līdzekļiem.

Gada ienākumu deklarāciju ar tai pievienotajiem attaisnoto izdevumu dokumentiem par izglītību un ārstnieciskajiem pakalpojumiem par 2016. gadu nodokļa maksātāji varēs iesniegt Valsts ieņēmumu dienestā, sākot ar 2017. gada 1. martu.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+