Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
16. oktobris, 2015
Drukāt

Atteiksies no darba laika uzskaites (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vairāk nekā gadu pēc darba laika uzskaites sistēmas ieviešanas visā valsts pārvaldē tiek ierosināts to tomēr noteikt kā brīvprātīgu. Par to vakar diskutējuši ministriju valsts sekretāri un Valsts kanceleja, vienojoties, ka no 1. novembra darba laika uzskaites sistēmas izmantošana būs brīvprātīga un atkarīga no katras iestādes vadītāja apsvērumiem. Pašā Valsts kancelejā darba laika uzskaites sistēma tikšot turpināt, meklējot labākos variantus, ko vēlāk varētu ieviest arī citās iestādēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kundziņi no valsts pārvaldes,tak,neies pārstrādāties.Arī personīgās darīšanas vieglāk kārtot,ja nav jāpierāda,no cikiem līdz cikiem kalpots valsts labā.Tā ir valstī,ja nav sava Lukašenko,kas visus neliešus piespiestu arī strādāt.

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (45)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+