Mobilā versija
+1.6°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
16. oktobris, 2015
Drukāt

Atteiksies no darba laika uzskaites (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vairāk nekā gadu pēc darba laika uzskaites sistēmas ieviešanas visā valsts pārvaldē tiek ierosināts to tomēr noteikt kā brīvprātīgu. Par to vakar diskutējuši ministriju valsts sekretāri un Valsts kanceleja, vienojoties, ka no 1. novembra darba laika uzskaites sistēmas izmantošana būs brīvprātīga un atkarīga no katras iestādes vadītāja apsvērumiem. Pašā Valsts kancelejā darba laika uzskaites sistēma tikšot turpināt, meklējot labākos variantus, ko vēlāk varētu ieviest arī citās iestādēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kundziņi no valsts pārvaldes,tak,neies pārstrādāties.Arī personīgās darīšanas vieglāk kārtot,ja nav jāpierāda,no cikiem līdz cikiem kalpots valsts labā.Tā ir valstī,ja nav sava Lukašenko,kas visus neliešus piespiestu arī strādāt.

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (2)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+