Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. oktobris, 2015
Drukāt

Atteiksies no darba laika uzskaites (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vairāk nekā gadu pēc darba laika uzskaites sistēmas ieviešanas visā valsts pārvaldē tiek ierosināts to tomēr noteikt kā brīvprātīgu. Par to vakar diskutējuši ministriju valsts sekretāri un Valsts kanceleja, vienojoties, ka no 1. novembra darba laika uzskaites sistēmas izmantošana būs brīvprātīga un atkarīga no katras iestādes vadītāja apsvērumiem. Pašā Valsts kancelejā darba laika uzskaites sistēma tikšot turpināt, meklējot labākos variantus, ko vēlāk varētu ieviest arī citās iestādēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kundziņi no valsts pārvaldes,tak,neies pārstrādāties.Arī personīgās darīšanas vieglāk kārtot,ja nav jāpierāda,no cikiem līdz cikiem kalpots valsts labā.Tā ir valstī,ja nav sava Lukašenko,kas visus neliešus piespiestu arī strādāt.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+