Horoskopi un mistika
Ezoterika

Attiecības ar precētu vīrieti. Kā tās var ietekmēt tavu dzīvi un karmu? 0

Foto – Fotolia

Izveidojot attiecības ar jau aizņemtu partneri, katra sieviete sev uzdod jautājumus par savienības turpmāko likteni un simpātiju sekām. Ja piemeklējusi mīlestība pret precētu vīrieti, nav obligāti teikts, ka karma mainīsies. Bet viss ir atkarīgs no tavas konkrētās lomas vīrieša ģimenes attīstībā un tavām sajūtām. Parunāsim par to, pie kā noved nelikumīga savienība.

Ko darīt, ja esi atradusi karmisku precētu vīrieti?
Mēdz būt tā, ka karmiski paredzēts vīrietis jau ir aizņemts. Parasti tā notiek tāpēc, ka citai sievietei šis partneris izrādījies liktenīgs. Šādu epitetu nevar pielīdzināt “liktenīgajam vīrietim”, jo pirmajā gadījumā domāts dzīvesbiedrs dāmai ir kaut kādu ārēju pārmaiņu katalizators. Viņš nav karmiski saistīts ar savu sievu, jo liktenis sākotnēji bija paredzējis, ka minētais vīrietis izmainīs tieši to sievieti, kurai nākas samierināties ar mīļākās lomu.

Diezin vai par šādu dzīves pavērsienu pienāksies karmisks sods, ja tu nesāksi tīšuprāt graut svešu ģimeni un aktīvi jaukties partnera attiecībās ar viņa sievu (vai vēl sliktāk – ar bērniem). Parasti liktenis izlabo savas kļūdas, tāpēc mīļotā laulībai pienāks gals un viņš atnāks pie tevis, vai arī tu saņemsi no viņa gudru pieredzi un tev vajadzīgo dzīves mācību, bet mīļākās lomā. Otrajā gadījumā sieviete pati kādā brīdī saprot, ka attiecības ir sevi izsmēlušas un pieņem lēmumu tās izbeigt.

Karmiskas attiecības ar precētu vīrieti šādā situācijā drīzāk būs dziedinošas, jo to saraušana būs dabiska un nesāpīga.

Šādos apstākļos var un vajag cīnīties par savu laimi, ja tu ar pārliecību vari teikt sev, ka uzticies partnerim, tici viņam, ka jūs mīlat viens otru. Ja kaut uz minūti tu pieļauj domu, ka viņam ir vienaldzīgi tavi pārdzīvojumi vai viņš vispār var tevi pamest, attiecības noteikti
jāizbeidz. Nebaidies izrādīt iniciatīvu, runā ar partneri.

Karmiskas attiecības ar precētu vīrieti kā sods
Mēdz būt arī tā, ka postošās attiecības, kurās sieviete ir mīļākās statusā, jau pašas par sevi ir sods par agrākajiem karmiskajiem grēkiem. Sieviete var atdot parādu, piemēram, par to, ka iepriekšējā dzīvē nelāgi izrīkojusies ar vīru krāpnieku vai viņa mīļāko.

Tādā situācijā, protams, papildu soda par šādām attiecībām nebūs. Taču sievieti piemeklēs ne mazums ciešanu, pārdzīvojumu un dvēseles sāpju, un šo krustu vajag nest ar cieņu, ja tu patiešām mīli konkrēto cilvēku.

Protams, ārlaulības bērnu dzemdēt nav ieteicams, un diez vai tas izdosies, jo sodu var papildināt reproduktīvās sistēmas vai arī mazuļa veselības problēmas. Nepiesaisti sev partneri ar bērnu, jo tev jau tāpat ir slikti esošo apstākļu dēļ, bet, ja cietīs tava atvase, kļūs vēl sliktāk. Ja tev ir šādas attiecības ar precētu vīrieti, karma var pāriet uz nākamo paaudzi, jo tu neatdosi parādu.

Parasti šāda karmiskā situācija atrisinās pati no sevis, kad cilvēks pienācīgā veidā un nepieciešamajā apmērā ir atstrādājis parādu, izrādījis pazemību un padevību liktenim. Tu vari saraut šīs attiecības, taču nav izslēgts, ka tava dzīve sāks attīstīties pa spirāli, un tu atkal nonāksi pie tādām pat nelikumīgām attiecībām, bet jau ar citu partneri.

Ja tā ir noticis, tas nozīmē, ka tu neesi spējusi pareizi pārtraukt iepriekšējās attiecības, un tagad ir jāmeklē cits problēmas risinājums.

Attiecības ar precētu vīrieti: karma kā pārbaudījums
Dažkārt šādas attiecības ir dzīves pārbaudījums, kas veicina abu partneru garīgo izaugsmi. Kā likums, cilvēka uzdevums šādā situācijā ir rast sevī vīrišķību un izbeigt abpusējās ciešanas, būt godīgam pret sevi un izdarīt pareizos secinājumus. Šādā situācijā karmas likuma sods tevi piemeklēs, ja gribēsi blēdīties un tomēr palikt kopā ar šo partneri, nemainot sevi. Laimes noteikti nebūs.

Te nepieciešami tādi radikāli pasākumi kā attiecību izbeigšana, jo to radītās bezgalīgās negatīvās emocijas tikai palielinās jaunu negatīvo karmu, kas pāries uz tavu nākamo dzīvi. Bet apzināta problēmas pārvarēšana – tieši otrādi – pastiprina labo karmu un aizsargā tavus topošos bērnus, nostiprinot dzimtas enerģiju.

Dažreiz mēdz būt arī tā, ka laulāto draugu liktenis dod sievišķā karmiskā uzdevuma īstenošanai. Nav svarīgs viņa statuss, šis cilvēks ir nepieciešams tikai uz īsu laiku, lai sieviete spētu mainīties un izaugt kā personība. Šādā situācijā sieviete, piemēram, var palikt stāvoklī un palikt viena.

Ja tava bērna tēvs ir precēts vīrietis, karma no tā nekļūs sliktāka, ja tu neizjauksi svešu ģimeni. Tas arī nenozīmē, ka tu tādā veidā tiec sodīta par grēkiem iepriekšējās dzīvēs. Vienkārši liktenis bija iecerējis, ka savu sūtību sieviete īstenos ar šā vīrieša palīdzību, kuram pēc tam vairs nav nozīmes viņas dzīvē. Šajos apstākļos sieviete parasti nepārdzīvo, ka viss ir tā beidzies, viņa apzinās, ka tas ir uz labu, jo ir kļuvusi gudrāka.

Harmoniskas attiecības ar precētu vīrieti un karma
Iedomājies tādu situāciju: sieviete ir mīļākā un ir pilnīgi laimīga. Mīlas trīsstūris viņu uzjautrina, viņa gūst labumu no šādas savienības un nekādā veidā necieš. Šādā situācijā, iespējams, dāma pati ir karmiskais pārbaudījums vai sods likumīgajai sievai, vai viņas laulātajam.

Šajā gadījumā attiecības beigsies brīdī, kad kāds no ģimenes izdarīs konkrētu pareizu izvēli. Tāpat iespējama situācija, kurā necieš neviena no pusēm. Ja visus apmierina esošie apstākļi, tad attiecībās ar precētu vīrieti karmiskas sekas vispār neiestājas, jo neviens necieš. Jāmin, ka ir ļoti svarīgi, lai neciestu bērni, kas dzimuši ģimenē vai ārlaulības attiecībās.

Kāpēc nedrīkst tikties ar precētu vīrieti: karma un sekas
Diemžēl dažreiz realitātei neatbilst neviena no augstāk aprakstītajām situācijām. Un attiecības ar aizņemtu vīrieti ir vienkārša sievietes iegriba un untums, kura dara sev tikai sliktu, jo piesārņo savu karmu un paaugstina iespēju, ka nākamajās dzīvēs vajadzēs atstrādāt smagus parādus.

Mīļākā dzīvo ilūzijās, ka tas ir viņas karmiskais partneris, taču kļūdās, un tikai grauj stiprās ģimenes saites, aizvilina vīrieti no viņam paredzētās dzīvesbiedres. Kādas var būt sekas?

Vientuļas sievietes karmas nostiprināšanās
Izveidojot attiecības ar vīrieti, kas viņai nav lemts pēc likteņa ieceres, sieviete palaiž garām no redzesloka savus potenciālos liktenīgos partnerus un reāli karmiskos dzīvesdraugus. Rezultātā viņa var palikt viena arī tad, kas savienība ar nebrīvo partneri beigsies.

Piešķirtās veselīgās karmas izsīkšana
Ja sieviete tiekas ar precētu vīrieti, sievišķās būtības karma zaudē daļu veselīgās enerģijas, jo viss potenciāls aiziet partnera realizācijai. Dabā vēsturiski izveidojies tā, ka vājā dzimuma karmiskais mērķis ir palīdzēt vīrietim pašpilnveidoties, iekārtoties dzīvē, atrast sevi un tādējādi piepildīt sevi kā sievieti.

Bet svešs partneris nekad nevar būt līdzvērtīgas enerģijas apmaiņas dalībnieks. Rezultātā īstenot savu patieso sūtību sieviete nespēj, jo viņa ir enerģētiski izsmelta – informatīvajā un garīgajā līmenī. Kā rāda prakse, enerģiju sieviete atdod ne tikai savam mīļākajam, bet arī visai viņa ģimenei, jo viņš ar iegūto enerģijas atgriežas pie saviem tuviniekiem.

Veselus septiņus gadus pēc attiecību saraušanas starp partneriem saglabājas garīgā saikne, tāpēc sieviete vēl ilgu laiku būs bez enerģijas un cietīs.

Sveša likteņa pārtveršana
Intīms kontakts ar precētu vīrieti palielina varbūtību ielauzties viņa sievas enerģētiskajās vibrācijās un pārņemt viņas karmu. Tāpat var nejauši pārņemt arī partnera karmu.

Enerģētisko aizsargapvalku deformācija
Negatīvās lietas, kas pie mīļākās var nonākt no partnera sievasmātes, mātes, bērniem un, protams, sievas, sievietei ir garantēti caurumi aurā. Kā zināms, smalkajā matērijā visapkārt cilvēkam ir arī tas slānis, kas atbild par iepriekšējām dzīvēm.

Ja negatīvā informācija būs tik spēcīga, ka nonāks arī tur, nelaimes sievietei gaidāmas arī nākamajā dzīvēs. Nolādējums vai nobūrums – tas ir pats bīstamākais karmiskais sods par attiecībām ar precētu vīrieti.

Sievām, kurām ir divi vai trīs bērni, ir tik daudz negatīvu izjūtu pret citām sievietēm, kas viņas var nolādēt visu ģimeni un dzimtu, un tad būs sabojāta nākamo paaudžu karma. Šādu situāciju var mainīt tikai mīļākās grēku nožēla un karmiskā parāda atstrādāšanu visu atlikušo dzīvi.

Problēmas ar čakrām
Tā kā cilvēkā iekšējā enerģētiskā sistēma ir cieši saistīta ar viņa ārējo auru, daudzi ekstrasensi, veicot diagnostiku mīļākajām, novēro veselīgo dzīves spēku bloķēšanu saules pinuma rajonā. Tas ietekmē ne tikai sievietes iespējas, bet arī spējas izveidot ģimeni.

Izmaiņas topošā bērna karmā
Pārsteidzoši, bet, ja sieviete nesarauj spēcīgos karmiskos mezglus ar iepriekšējo precēto partneri, viņa nodod informāciju par tā dzimtu pat mazulim, kura piedzimst no cita cilvēka divus līdz desmit gadus vēlāk!

Protams, lai tā notiktu, attiecībām ir jābūt ļoti ilgām, bet tik un tā telegoniju nekad nevar izslēgt. Bērnam, kam ir enerģētiska saikne ar citiem vīriešiem, nevis paša tēvu, ir ļoti vāja dzimtas un personiskā karma, viņa liktenis nav noteikts.

Sava likteņa nodošana pēcnācējiem
Kad sievietei ir attiecības ar precētu vīrieti, viņas karma pasliktinās, kā jau bija minēts iepriekš. Taču – ja viņa nav paspējusi atrast sev piemērotu partneri un pat nav sapratusi savu kļūdu, nav spējusi neko mācīties no šādas bēdīgas pieredzes, tad, lai arī kas nebūtu viņas bērna tēvs, atvase mantos daļu mātes neveiksmīgās dzīves. Tas, pirmkārt, attiecies uz meitām.

Slimības
Ja precēts partneris novirza sievietes uzmanību no patiesā karmiskā mērķa piepildīšanas, viņas enerģētika kļūs vāja, taču tas mazina imunitāti. Rezultātā organisms kļūst par potenciālu slimību perēkli, turklāt sievietei tiek nomākta intuīcija.

Vēl vairāk – parādu klātbūtne karmā, ko rada attiecības ar precētu partneri, izraisa konkrētas kaites ne tikai mīļākajai. Palielinās risks, ka piekrāptās sievas var saslimt ar mastopātiju, bet vīriem, kas pārkāpj laulību, pārpildās otrā čakra, kas izraisa adenomu. Kad cilvēks traucē patiesi mīlošu siržu savienošanos un krāpj citus (konkrēti – mīļākā), palielinās iespēja, kas viņš var saslimt ar neirodermītu.

Jāmin, ka tad, ja sieva un mīļākā pazīst viena otru, saskarsmes brīdī viņas novirza uz partneri vairāk agresijas un graujošas enerģijas. Tas izraisa dzimumceļu un urīnceļu sistēmas slimības gan vīriešiem (kā šī negatīvās plūsmas pārnēsātājiem), gan sievietēm (kā konkrēto vibrāciju saņēmējām).

Bumeranga atgriešanās
Dažkārt karma var nostrādāt tā, ka no ģimenes aizgājušais vīrietis var atkal būt neuzticīgs jau ar jaunu mīļāko. Tas ir klasisks karmiskā parāda atgriešanās scenārijs, kad mīļākajai nākas piedzīvot tās pašas nepatīkamās sajūtas, kuras viņa radīja piekrāptajai sievai.

Kā attīrīt karmu: izmet no galvas attiecības ar precētu vīrieti!
Pirmais posms, lai atbrīvotos no nevajadzīgu attiecību nastas, ir apzināšanās. Vispirms nepieciešams tikt skaidrībā, ka šis tiešām nav tev piemērots partneris. To saprast visumā nav grūti. Ja sieviete ir pārstājusi baudīt dzīvi, daudz slimo, izjūt greizsirdību, nejūt atbalstu un palīdzību no vīrieša, tad to ir grūti nosaukt par mīlestību.

Ja nav kopēju interešu, valda tikai sasprindzinājums un bailes, nav finansiālas aizsargātības vai garīgās tuvības, vajag nopietni aizdomāties, ko vispār var dot šāda savienība.

Kad ir secināts, ka attiecības nenes nekādu labumu, jāsaprot, ka tās saglabājot, tu izrādi nemīlestību pret sevi un bērniem. Tu ielauzies svešā telpā, un par to atbildēsi likteņa priekšā, piedzīvojot dažādas ciešanas, slimības un problēmas. Pēc tam jāatbrīvo sava dzīve no šā cilvēka ārējās klātbūtnes. Nomaini tālruņa numuru, dzīvesvietu, izmet visu, kas par viņu atgādina, piemēram, dāvanas un fotogrāfijas. Atcerēties par aizgājušiem patīkamiem brīžiem nevajag, labāk būvē plānus par laimīgu nākotni ar citu vīrieti.

Lai karma atjaunotos, precētajam vīrietim ir jāatgriežas savā sākotnējā ģimenē. Tāpēc ir tik svarīgi domās lūgt piedošanu viņa likumīgajai sievai un bērniem. Ja viņa zina par krāpšanu, jāvēršas pie viņas personiski. Vari aiziet uz baznīcu, lai palūgtos un saņemtu grēku atlaišanu.

Daudzi jogas meistari iesaka sievietēm, kam ir attiecības ar precētiem vīriešiem, izmantot vingrinājumu karmas attīrīšanai no svešas enerģijas. Šo pašu praksi var izmantot arī vīrietis, kas krāpj savu sievu.

Piecelies, saliec kopā pēdas, rokas nolaid gar sāniem.
Veic tā saucamos grūdienus, kuru laikā tūplis sasprindzināsies un cels jūs iekšējās enerģijas krājumus. Plūsma ir jāpaceļ līdz skaustam, šim nolūkam dāmām ir jāveic pieci grūdieni, vīriešiem – vienu mazāk. Grūdienu starplaikos tūplis atbrīvojas. Tev ir jāsajūt, kā augšupkāpjošā enerģija piepilda galvu. Noslēgumā ir brīvi jāizelpo, iedomājoties, kā plūsmas izkliedējas organismā. Dari to divas reizes dienā pēc ierastās vingrošanas. Dari to pat pēc šķiršanās ar
partneri.

Ja tev ir patiesa un spēcīga mīlestība pret precētu vīrieti, karma nemainīsies un necietīs, ja reiz liktenis tā bija lēmis. Šādā situācijā jūtas ir abpusējas, un pat ciešanas kļūs par labvēlīgu augsni pašattīstībai.

Saistītie raksti

Citos apstākļos ir lietderīgi izrādīt gudrību. Atceries – ja tu “nozagsi” svešu karmisko partneri, tu paņemsi aptuveni 1/16 daļu viņa sievas negatīvās enerģijas.

Katram no mums ir jāiziet karmas mācības ar konkrētiem cilvēkiem, tā kā liktenis noteikti visu saliks pēc savām iecerēm.

Avots: “mirror-venus.ru”

LA.lv