×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
15. novembris, 2017
Drukāt

Attiecības ar precētu vīrieti. Kā tās var ietekmēt tavu dzīvi un karmu?

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Izveidojot attiecības ar jau aizņemtu partneri, katra sieviete sev uzdod jautājumus par savienības turpmāko likteni un simpātiju sekām. Ja piemeklējusi mīlestība pret precētu vīrieti, nav obligāti teikts, ka karma mainīsies. Bet viss ir atkarīgs no tavas konkrētās lomas vīrieša ģimenes attīstībā un tavām sajūtām. Parunāsim par to, pie kā noved nelikumīga savienība.

Ko darīt, ja esi atradusi karmisku precētu vīrieti?
Mēdz būt tā, ka karmiski paredzēts vīrietis jau ir aizņemts. Parasti tā notiek tāpēc, ka citai sievietei šis partneris izrādījies liktenīgs. Šādu epitetu nevar pielīdzināt “liktenīgajam vīrietim”, jo pirmajā gadījumā domāts dzīvesbiedrs dāmai ir kaut kādu ārēju pārmaiņu katalizators. Viņš nav karmiski saistīts ar savu sievu, jo liktenis sākotnēji bija paredzējis, ka minētais vīrietis izmainīs tieši to sievieti, kurai nākas samierināties ar mīļākās lomu.

Diezin vai par šādu dzīves pavērsienu pienāksies karmisks sods, ja tu nesāksi tīšuprāt graut svešu ģimeni un aktīvi jaukties partnera attiecībās ar viņa sievu (vai vēl sliktāk – ar bērniem). Parasti liktenis izlabo savas kļūdas, tāpēc mīļotā laulībai pienāks gals un viņš atnāks pie tevis, vai arī tu saņemsi no viņa gudru pieredzi un tev vajadzīgo dzīves mācību, bet mīļākās lomā. Otrajā gadījumā sieviete pati kādā brīdī saprot, ka attiecības ir sevi izsmēlušas un pieņem lēmumu tās izbeigt.

Karmiskas attiecības ar precētu vīrieti šādā situācijā drīzāk būs dziedinošas, jo to saraušana būs dabiska un nesāpīga.

Šādos apstākļos var un vajag cīnīties par savu laimi, ja tu ar pārliecību vari teikt sev, ka uzticies partnerim, tici viņam, ka jūs mīlat viens otru. Ja kaut uz minūti tu pieļauj domu, ka viņam ir vienaldzīgi tavi pārdzīvojumi vai viņš vispār var tevi pamest, attiecības noteikti
jāizbeidz. Nebaidies izrādīt iniciatīvu, runā ar partneri.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+