Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Attīstības vīzija – laikmetīgi cietumi

Foto - LETAFoto - LETA

Par ieslodzījuma sistēmas attīstības vīziju izvirzīti laikmetīgi cietumi drošākai sabiedrībai.

Tā vakar ieslodzījuma sistēmas 95 gadu jubilejai veltītā konferencē “Latvijas penitenciārās sistēmas attīstība 95 gados un tās attīstības perspektīvas” sacīja Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece Ilona Spure. Laikmetīgi cietumi nozīmē ne tikai jaunu infrastruktūru, bet arī atbilstošus sodus un to izpildi cietumu klientiem. Latvijas penitenciārās sistēmas dzimšanas diena ir 1919. gada 8. jūlijs, kad tieslietu ministrs Edvīns Magnus pie Tieslietu ministrijas nodibināja Galveno cietumu valdi. Attēlā: Ilona Spure pasniedz pateicības balvu ilggadējam sadarbības partnerim Valsts policijai, kuru saņem Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+