×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
18. augusts, 2016
Drukāt

Atvadas no vasaras lustīgā zaļumballē Mežaparkā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Grupa "Klaidonis"

Rīgā, Mežaparka Zaļajā teātrī, 20. augustā norisināsies šlāgermūzikas festivāls “Vēl mirkli vasarā”, kurā uzstāsies “Baltie lāči”, “Sestā jūdze”, “Kantoris 04”, “Dakota”, “Klaidonis”, “Apvedceļš”, “Galaktika”, “Lauku muzikanti”, Andrejs un draugi un Ivo Fomins un grupa.

Jau otro gadu SIA “Rīgas meži” piedāvā vēl īsu brīdi pirms rudens iestāšanās izmantot iespēju izbaudīt vasarīgās nakts burvību un tepat Rīgā piedalīties īstā latviskā zaļumballē, Latvijas labāko šlāgermūzikas izpildītāju pavadībā. “Pēc pagājušā gada pieredzes sapratām, ka arī Rīgas publika vēlas labu šlāgermūzikas festivālu. Tā kā pērn organizējām “Vēl mirkli vasarā” pirmo reizi, tad šogad varējām izdarīt secinājumus un ieviest dažas korekcijas pasākuma norisē. Šogad pasākums sāksies nedaudz agrāk un beigsies agrāk, lai apmeklētāji varētu ar sabiedrisko transportu paspēt nokļūt uz mājām. Pasākuma formātā pārmaiņu nebūs, un turpināsim ievērot jau iesāktās tradīcijas, galveno uzsvaru liekot uz labākajiem pašmāju šlāgermūzikas izpildītājiem, kurus vienkopus ir iespēja klausīties uz vienas skatuves. Mūsu uzdevums ir radīt zaļumballes noskaņu, tādu, kāda tā vienmēr bijusi visās Latvijas mazpilsētās un ciemos, kur daudzi šobrīd Rīgā dzīvojošie cilvēki ir pavadījuši savu jaunību,” atklāj pasākuma rīkotājs Kaspars Erts.

Šajā vasarā katru nedēļas nogali kādā Latvijas pilsētā izskan šlāgermūzikas festivāls un klausītājiem ir iespēja izvēlēties, kādus mūziķus klausīties. “Izvēloties māksliniekus, centāmies piesaistīt populārus izpildītājus, kuri iemantojuši klausītāju simpātijas attiecīgajā žanrā. Vadoties pēc šī principa, arī veidojām festivāla programmu,” teic Kaspars un tad smaidot piebilst: “No festivāla dalībniekiem bieži vien var sagaidīt pa kādam pārsteigumam. Ja mēs tos zinātu, tad jau tie vairs nebūtu pārsteigumi!”

Otro gadu festivālā piedalīsies grupa “Klaidonis”. “Spēlēt šajā festivālā ir tieši tāpat kā citos. Atšķirības nav, vai tā ir Rīga vai cita pilsēta, jo tiem, kam šāda mūzika un grupas patīk, ir vairāk vai mazāk vienādi domājoši, izturas līdzīgi un tāpēc mums ir sajūta, ka esam vienā un tajā pašā draudzīgajā klausītāju, dejotāju lokā,” smaidot nosaka Māris Sloka un par to, ko klausītāji šajā reizē dzirdēs, noslēpumaini teic: “Mūsu repertuārā būs vecās pieprasītās dziesmas un noteikti vairākas šā gada jaunās dziesmas no topošā albuma, kas nāks klajā jau rudenī sadarbībā ar “MicRec” un Guntaru Raču.”

Pirmā dalība šajā festivālā ir grupai “Kantoris 04”. “Šajā pasākumā būs mūsu jaunākās dziesmas “Vēl viens rīts” pirmatskaņojums. Kā jau ierasts mūsu grupai, tā atkal ir romantiskā dziesma. Patiesībā to jau pirms 20 gadiem sarakstīja Ainārs Vilde. Dziesma bija kaut kur pazudusi, tagad tai mēs dodam otro dzīvi. Spēlēsim arī dziesmu “Balts rīts”. Ar to mēs sākām, un ar to mūs iepazina kā grupu. Tajā laikā televīzijā bija raidījums “Vecais ratiņš”, un mēs pēdējā raidījuma sezonā ar šo dziesmu uzvarējām. Ar mums “Vecais ratiņš” beidzās, bet mēs sākāmies,” nosaka Harijs Joniškāns. Arī Harijs ir pārliecināts, ka Rīgā uz koncertu nāks īsti šīs mūzikas cienītāji. “Publika jau zina, uz ko nāk un ko sagaidīs no mūziķiem,” teic Harijs.

Par labu noskaņojumu un jautrību gādās tautā iemīļotais aktieris Andris Bērziņš. Ikvienam apmeklētājam tā būs iespēja lustīgi izdancoties, izsmieties un dziedāt līdzi tautā labi zināmām, iemīļotām dziesmām. “Šlāgermūzikas festivāls “Vēl mirkli vasarā” ir lieliska iespēja baudīt brīvdabas zaļumballi tepat Rīgā, Mežaparka Zaļajā teātrī, kas ir unikāla brīvdabas koncertu vieta klusā meža ielokā,” aicina Kaspars.

 

Varbūt noder!!

20. VIII 17.00 Rīgā, Mežaparka Zaļajā teātrī

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilsuparadize.lv

Cena: EUR 6; pensionāriem EUR 5; pasākuma dienā – EUR 9, pensionāriem EUR 5, bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja pasākumā bez maksas!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+