Sports
Citi sporta veidi

Atvadīties ar zelta vārtiem pagarinājumā. Kārļa Bulāna karjeras epilogs 16

foto: LFS

Gūt zelta vārtus pagarinājumā savas karjeras pēdējā spēlē – tieši tik spilgts sestdienas vakars izdevās florbola vienības “Betsafe/Ulbroka” uzbrucējam Kārlim Bulānam.

Latvijas čempionāta finālā Bulāns guva divus vārtus, tostarp izšķirošos papildlaika trešajā minūtē, palīdzot “Betsafe/Ulbroka” ar 7:6 pārspēt FBK “Valmiera” un nosargāt pērn izcīnīto titulu.

“Jebkurš komandā var iemest, man tā interesanti sanāca – Krišjānis Zeps iedeva neprecīzu piespēli, man bumbiņa bija jāapstrādā, viņš gribēja mest, bet es noņēmu un iemetu,” sarunā ar “LA” smējās Bulāns, kurš guva arī savas komandas pirmos vārtus. Komandas galvenais treneris Andris Pīlups to noraksturoja hokejista Laura Dārziņa vārdiem – mēsliņš. Bet arī tādi nereti atnes lielas uzvaras.

“Pirmajā periodā mēs bijām labāki gan fiziski, gan visādi citādi, bet otrajā nosēdāmies un atdevām iniciatīvu. Tas nebija trenera uzdevums, bet, ja finālā ir 4:2, tad zemapziņā ir tas, ka vajag nospēlēt uzmanīgi,” atzina Kārlis Bulāns, piebilstot, ka trīs dienas pirms fināla bijis pamatīgs stress, neesot varējis pagulēt, lai gan florbolu spēlē 19 gadus. Bet nu vairs ne – jau pirms vairākiem mēnešiem izlēmis, ka pēc šīs sezonas liks punktu. “Mēs esam amatieri un gribu savu enerģiju veltīt citām lietām, privātai dzīvei,” viņš paskaidroja.

“Tādu karjeras noslēgumu nemaz nevar nosapņot, jebkurš vēlētos. Līdz asarām aizgāja. Paldies vecākiem, kas bērnībā vadāja uz treniņiem. Un bija patiess prieks būt šajā komandā – labāku kolektīvu nevar vēlēties! Kā svinēsim? Trīs, četras dienas!” jokoja 28 gadus vecais uzbrucējs.

Varbūt tomēr kā komandas biedrs Ainārs Juškēvičs pāris gadus paņems pauzi un atgriezīsies? “Varbūt. Lai gan man jau tagad drusku vēderiņš, pēc tāda pārtraukuma laikam vispār vairs nevarēšu paskriet,” sprieda Bulāns, kurš pārstāvējis arī Latvijas izlasi.

LA.lv