Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. janvāris, 2014
Drukāt

Atvaira miljoniem interneta uzbrukumu

Foto - LETAFoto - LETA

Pērn drošības risinājumu uzņēmuma “Kaspersky Lab” speciālisti vidēji ir atvairījuši vairāk nekā 4,5 miljonus interneta uzbrukumu dienā.

Vismaz reizi gadā par šādu uzbrukumu upuriem kļuvuši 41,6% lietotāju visā pasaulē, informē “Kaspersky Lab” pārstāve. Par galvenajiem tīmekļa apdraudējumu avotiem ir atzīta Krievija un ASV – 45% interneta uzbrukumu 2013. gadā ir veikti, izmantojot kaitīgos resursus, kas atrodas šo valstu teritorijā. Pērn atrasti vairāk nekā 104 000 jaunu mobilo kaitīgo programmu modifikāciju. Visnopietnākās no tām paredzētas naudas un konfidenciālas informācijas zagšanai. Par visbīstamāko kaitīgo programmu “Kaspersky Lab” speciālisti atzinuši mobilo ļaunprogrammatūru “Obad”, ko funkcionalitātes ziņā var salīdzināt ar Šveices armijas nazi – tā ietver trīs mūķus, sāndurvis, mehānismus darbībai robottīklā un daudz citu iespēju.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+