Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atvasaras valsis. Horoskops septembrim visām zodiaka zīmēm 16

Foto – Shutterstock

Auns

Auns būs tā aizņemts ar saviem darbiem un rūpēm, ka pat nepamanīs, ka pie durvīm jau klauvē rudens. Augustā vēlams paņemt brīvdienas, lai kopā ar ģimeni vai tuviem cilvēkiem dotos vairāku dienu izbraucienā un atpūtā. Citādi septembra sākumā iespējama spriedze attiecībās. Labvēlīgs laiks, lai paplašinātu redzesloku un nostiprinātu veselību. Neuzsākt neko jaunu!

Vērsis

Vērsis jutīsies lieliski, un viss viņam izdosies. Septembra sākumā var rasties pārprastas situācijas vai domstarpības ar bērniem un mīļotajiem cilvēkiem. Tāpēc labāk paskaidrot, kādi ir jūsu rīcības patiesie nolūki. Mēneša vidū pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo būs tendence tērēt nedomājot. Labvēlīgs laiks, lai veiktu inventarizāciju un atbrīvotos no vecām un nevajadzīgām lietām mājās un darbā.

Dvīņi

Dvīņi būs spiesti pielāgoties citu vajadzībām un dzīves ritmam. Septembrī par ikdienas rūpēm piemirst ļaus kāds vaļasprieks vai romantiskas attiecības. Lai uzlabotu pašsajūtu, ieteicams atjaunot garderobi vai pamainīt ārējo izskatu. Nav piemērots laiks pārmaiņām, darījumiem un līgumu slēgšanai. Septembra vidū jābūt piesardzīgiem un vērīgiem, piedaloties satiksmē.

Vēzis

Vēzim labāk turēties pie ierastā dienas ritma un pārbaudītām vērtībām. Viss jaunais radīs galvassāpes un stresu. Jābūt uzmanīgiem, parakstot dokumentus un veicot bankas pārskaitījumus. Nav ieteicamas skaistumkopšanas procedūras un operācijas. Piemērots laiks garīgajām praksēm, meditācijām vai ūdens procedūrām. Ieteicams apmeklēt teātra izrādes vai operu.

Lauva

Lauvai nāksies izvērtēt, ar ko sadarboties un no kādiem pakalpojumiem atteikties. Veiksies juridisku jautājumu kārtošana. Septembra vidū veidosies situācijas, kurās labāk savaldīties, jo spontāna rīcība vai emocionāla eksplozija var kaitēt paša reputācijai. Labvēlīgi apstākļi, lai apgūtu jaunu pieredzi, tāpēc var doties darījuma un pieredzes apmaiņas braucienos.

Jaunava

Jaunavai būs jātiek skaidrībā, kas tad viņas dzīvē dod drošības un stabilitātes sajūtu. Pieaugs spriedze attiecībās ar ģimenes locekļiem, kas var novest pie konfliktiem. Lai mazinātu spriedzi, jānosaka prioritātes, pārdomāti jāplāno laiks un darbi. Labvēlīgs laiks, lai apgūtu jaunas prasmes un iegūtu jaunu pieredzi, lai labāk izprastu sevi un citus. Vairāk laika jāvelta bērniem.

Svari

Svariem pienācis laiks padomāt pašiem par savām vajadzībām un veselību. Ieteicams ieplānot brīvo laiku atpūtai un relaksējoši dziedniecisku procedūru apmeklēšanai. Jāuzmanās, kārtojot dokumentus, jo ir iespēja pieļaut paviršības kļūdas, kas vēlāk var radīt sarežģījumus. Jāizvairās no spontānas rīcības. Labvēlīgs laiks nelieliem izbraukumiem un jaunu iespaidu gūšanai.

Skorpions

Skorpionam augusta beigās ieteicams atvilkt elpu un pārdomāt darbu sadalījumu nākamajam mēnesim. Pareizi izstrādāta stratēģija nesīs peļņu un panākumus. Tas, kas tiks atstāts pašplūsmā, radīs haosu un zaudējumus. Īpaša uzmanība jāvelta detaļām un sīkumiem. Labvēlīgs laiks papildspēku piesaistīšanai un pasākumu rīkošanai kopā ar draugiem vai mecenātiem. Var iesaistīties labdarībā.

Strēlnieks

Strēlniekam būs jābūt informētam par visu un visiem. Septembra pirmajā pusē spriedzi radīs nenoteiktība un citu pieļautās paviršības kļūdas. Lai mazinātu spriedzi, vēlams neko neatlikt uz pēdējo brīdi vai paļauties uz citu godaprātu. Piemērots laiks, lai atjaunotu garderobi, apmeklētu frizieri un kosmetologu. Iespējamas problēmas ar automašīnu. Nav ieteicams doties ceļojumos un izbraukumos.

Mežāzis

Mežāzim lielāka uzmanība jāvelta sava laika un darbu plānošanai. Augusta beigas ir veiksmīgas ilgtermiņa līgumu slēgšanai. Septembrī labvēlīgi apstākļi, lai paplašinātu savu redzesloku un augtu profesionāli. Lai izvairītos no spriedzes partnerattiecībās, jāizsakās skaidri un saprotami. Ieteicams doties uz pasākumu, lai citiem sevi parādītu un citus iepazītu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram gribēsies apstāties un atvilkt elpu pirms nākamā ražīgā darba cēliena. Būs jārēķinās ar citu viedokļiem un vajadzībām, tāpēc jācenšas savaldīties un savu neapmierinātību neizgāzt uz apkārtējiem. Ūdensvīram veiksies tajās jomās, kas prasa radošu pieeju un jaunus netradicionālus risinājumus. Piemērots laiks, lai pabeigtu iesāktus darbus vai sen plānotas lietas.

Zivis

Zivis sajutīs spēku apsīkumu. Tomēr šis nav piemērots laiks, lai atslābinātos un visu atstātu pašplūsmā. Iespējama spriedze partnerattiecībās, tāpēc jācenšas izvairīties no padomu došanas, ja jums tos neprasa. Piemērots laiks, lai iedziļinātos lietu būtībā un izprastu likumsakarības. Ieteicams klausīties uzmundrinošu mūziku vai iet padejot. Nav piemērots laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

LA.lv