Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atvēli laiku pats sev! Horoskopi 24.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien daudziem jāparūpējas pašiem par sevi – jāatvēl laiks, ko pavadīt vienam pašam, nevis nodarbojoties ar pienākumiem, bet palutinot sevi. Pacenties ieklausīties savā sirdsbalsī un analizēt savas sajūtas. Daži cilvēki jutīs emociju kāpumu un kritumu – jācenšas par tām valdīt, jo spontāni lēmumi ne pie kā laba nenovedīs.

Auns

Iespējams, ka šodien tev būs jāpieņem kāds lēmums. Zvaigznes tev iesaka noklusēt savas pretenzijas pret sev tuviem cilvēkiem un izanalizēt, kāpēc tāda situācija vispār ir notikusi. Iespējams, tu pats vari to visu kaut kā uzlabot. Vajadzētu nokārtot vecas lietas, bet nākotnes ieceres atstāt citai dienai.

Vērsis

Zvaigznes šajā dienā iesaka uzvesties “pieklusināti”. Tas ļaus tev ieklausīties sevī un apdomāt esošo situāciju. Ļoti iespējams, ka tu nedaudz apslimsi vai sliktāk jutīsies. Nav ieteicamas fiziskās piepūles. Komfortabli tu jutīsies vienīgi mājās, kopā ar savu ģimeni.

Dvīņi

Labvēlīga diena, lai uzsāktu jaunas ieceres. Tev izdosies pierādīt savu talantu, kas nepaliks nepamanīts citu acīs. Iespējams, ka tev izdosies realizēt tās lietas, ko tu ilgu laiku biji atlicis un pat pārstājis par to domāt.

Vēzis

Šodien tu vēlēsies justies brīvs un neatkarīgs. Tava spēja improvizēt piesaistīt citu cilvēku uzmanību un apbrīnu. Sapni, ko tu nosapņo naktī uz šodienu, tulko pilnīgi pretēji redzētajam!

Lauva

Zvaigznes šodien tev iesaka noteikt prioritātes un pareizi izvērtēt savu laika plānošanu. Tava enerģija var būt tik satriecoši liela, ka piesaistīs arī citus. Nav izslēgts, ka tev būs daudz jaunu ideju, ko realizēt dzīvē, tādējādi uzlabojot savu finansiālo situāciju.

Jaunava

Sievietes – Jaunavas šodien būs vīriešu uzmanības centrā, bet vīrieši spēs piepildīt savus senus un ilgi lolotus sapņus. Tava enerģētika pozitīvi ietekmēs tavu privāto dzīvi, taču nav izslēgts, ka pārlieku liels praktiskums no tavas puses, patraucēs romantiskām attiecībām.

Svari

Šodien tu sagaidīsi kā patīkamus, tā ne pārāk patīkamus notikumus. Materiālais stāvoklis saglabāsies iepriekšējais, neskatoties uz tavu vēlmi to uzlabot. Tomēr šajā sakarā nevajadzētu pārāk bēdāties, tas ir uz brīdi. Vīrieši – Svari šodien var gaidīt dāvanas un pārsteigumus un pastiprinātu sieviešu uzmanību. Otrajā dienas pusē iespējama pašsajūtas pasliktināšanās. Nelieto alkoholu!

Skorpions

Tu jutīsies labi un būsi ļoti enerģisks. Iespējams, tev izdosies iecerētais, kas uzlabos tavu finansiālo situāciju. Izvairies no pārsteidzīgi pieņemtiem lēmumiem. Attiecības starp tevi un līdzcilvēkiem būs harmoniskas un siltas.

Strēlnieks

Šodien ieteicams iepazīties ar cilvēkiem un nodibināt jaunus kontaktus – tu šo cilvēku acīs izpelnīsies lielu uzmanību, kas vēlāk var nospēlēt izšķirošu lomu tavas karjeras jautājumos. Visi pirkumi, kurus tu šodien iegādāsies, būs veiksmīgi.

Mežāzis

Zvaigznes iesaka tev šodien izvairīties no riskantām situācijām, šaubīgiem darījumiem un svešiem cilvēkiem – tas var apdraudēt tevi pašu. Iespējams, tu zaudēsi naudu. Neaizraujies šodien ar ikdienišķām sadzīviskām ķibelēm. Tiec galā ar savām jūtām, domām un rīcību, jo tev ir jābūt gatavam negaidītam likteņa pavērsienam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Aktivizēsies tavas partnerattiecības. Tu jutīsies emocionāls, taču centies valdīt pār savām emocijām. Nevajadzētu gaidīt ātrus rezultātus nevienā jomā.

Zivis

Labvēlīga diena, kas būs piepildīta ar mīlestību un gaišām emocijām. Piemērots laiks, lai nodarbotos ar fiziskajām aktivitātēm, tiktos ar draugiem, noslēgtu laulību, ieņemtu bērniņu. Otrajā dienas pusē iespējamas negaidītas ziņas.

LA.lv