×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
8. decembris, 2016
Drukāt

Atver svētku “Meža lādi”

7tirdzins

Rokām darināti, unikāli rotājumi no dabas materiāliem un Latvijas valsts mežu audzētas eglītes podos atrodamas svētku veikalā “Meža lāde”, Vaiņodes ielā 1, Rīgā, kas atvērts no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 9 līdz 18.

Meža smaržas pielietajā “Meža lādē” var iegādāties praktiskas svētku rotas, kas meistaru rokās ieguvušas netradicionālu un īpašu veidolu – Adventes vainagi no garzvīņu baltegles skujām vai cieši sapītiem lielākiem un mazākiem čiekuriem, kadiķu čiekurogām, kastaņiem, ozolzīlēm un zīļu cepurītēm, arī irbenes sēklu un segliņaugļu dekoratīvās bumbas, čiekuru podiņi puķpodiem vai citām noderīgām mantām un rūķu čiekuri eglītes dekorēšanai.

Veikalā pieejams plašs “LVM Sēklas un stādi” kokaudzētavās podiņos augušo eglīšu klāsts – neliela piramīda, eglīte ar savdabīgu skraju vainagu, kurā būs daudz vietas rotājumiem vai eglīte ar blīvu vainagu, kurā kārt smalkākas rotas. Pēc pārstādīšanas dārzā tās var augt līdz 0,5 metriem vai sasniegt pat 15 metru augstumu – viss atkarīgs no vēlmēm un saimnieka rūpēm par kociņu.

Veikals atrodas AS “Latvijas valsts meži” klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Vaiņodes ielā 1 – Salu tilta galā, līdzās K. Ulmaņa gatves krustojumam ar Vienības gatvi. Veikala klientiem iebraukšana stāvlaukumā bez maksas, paņemot caurbraukšanas žetonu vienai stundai. Līdzās klientu centram atrodas arī sabiedriskā transporta pietura “Vaiņodes iela” (40. autobuss, 19. un 24. trolejbuss).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+