Mobilā versija
+12.9°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
2. jūnijs, 2016
Drukāt

Atvērs Egila Siliņa albumu “Latvijas dziesmas”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Klajā nāk nu jau piektais Nacionālās ierakstu kompānijas “Skani” mūzikas albums – šoreiz tas ir izcilā basbaritona Egila Siliņa un pianista Māra Skujas veltījums Latvijas simtgadei, LA.lv pavēstīja producents Egīls Šēfers.

Jaunajā albumā “Latvijas dziesmas” jeb “Latvian Songs” skan iemīļotākās latviešu klasiķu Emīla Dārziņa, Jāzepa Vītola, Alfrēda Kalniņa, Bruno Skultes, Emiļa Melngaiļa, Jāņa Kalniņa, Jāņa Mediņa, Arvīda Žilinska un Tālivalža Ķeniņa dziesmas, dažas no kurām būs iespēja noklausīties arī diska atvēršanas svētkos.

Apmeklētājiem būs arī reta iespēja klātienē satikties ar vienu no spožākajām latviešu vokālās mākslas zvaigznēm, kā arī saņemt autogrāfus.

Albuma ieraksts veikts Egila Siliņa un Māra Skujas koncertā Dzintaru koncertzālē pērnā gada oktobrī un ir viens no “Skani” īpašās Simtgades sērijas kompaktdiskiem. Šajā sērijā jau klajā nākuši Latvijas Radio kora albums “Klusuma auglis” un Liepājas Simfoniskā orķestra ieraksts “Brīvības skaņa”, kas saņēmuši izcilu starptautisku kritiķu novērtējumu.

Kompaktdiska atklāšanas svētki notiks Latvijas Nacionālās Operas un Baleta Beletāžas zālē 8. jūnijā plkst. 14. Ieeja – brīva.

Pievienot komentāru

Viktorija Streiča: Nesauciet mani par režisori!Tradicionālo Jēkabpils Operas dienu ietvarā piektdien, 22. jūlijā, Krustpils brīvdabas estrādē ar Eltona Džonsa un Tima Raisa Brodvejas mūziklu "Aīda" viesojas Kauņas Valsts muzikālais teātris no Lietuvas. Titullomā teātra vadošā aktrise Viktorija Streiča.
Draugiem Facebook Twitter Google+