Mobilā versija
+3.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Atvērs Valda Brauna fotoalbumu un izstādi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 12.martā, pulksten 16.30 Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 8, iespējams apmeklēt latviešu fotomākslinieka Valda Brauna fotoalbuma “Mūža mirkļi” prezentāciju, kurā piedalīsies arī pats mākslinieks.

Līdz 31. martam turpat ir apskatāma fotoalbumam veltīta fotoizstāde.

Valdis Brauns ir dzimis 1945. gadā Ventspils rajona Ugāles ciemā, ar fotogrāfiju nodarbojas kopš 21 gada vecuma. Brauns ir piedalījies 282 izstādēs, saņēmis 142 apbalvojumus. 1978.gadā World Press Photo Holandē par darbu “Laimes lietus” saņēmsis zelta medaļu “Zelta acs”. Mākslinieka darbi izstādīti ne tikai dzimtenē, bet arī tālu aiz tās robežām, viņa darbi publicēti dažādās fotogrāfijas gadagrāmatās, kā arī atrodas daudzās muzeju un privātās kolekcijās.

Mākslas zinātnieks Jānis Borgs par Valdi Braunu: “Valda Brauna fotomāksla ir uzsvērti poētiska un ar jūtīgu humānismu apgarota. Tās vēstījums un tēlainība ir radniecīga dzejnieka izteiksmei. Arī šeit priekšplānā ir nevis fotogrāfijai it kā piemītošais dokumentālisms, bet gan liriskas metaforas, romantisks simbolisms, smalku noskaņu elēģijas.”

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+