×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Atvērs Ventspilij veltītu fotoalbumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 31. jūlija līdz 2. augustam Ventspils pilsēta ar plašu un daudzveidīgu svētku programmu atzīmēs 725. dzimšanas dienu, atverot fotoalbumu “Ventspils 700+25”, LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Ventspilī pilsētas svētkos iedibināta tradīcija reizi piecos gados veidot fotoalbumu, kurā atspoguļota pilsētas attīstība laikā kopš Latvijas valsts neatkarības atgūšanas, īpaši akcentējot pilsētas izaugsmi pēdējo piecu gadu laikā.

Fotoalbums “Ventspils 700+25” ir jau ceturtā šīs sērijas grāmata. Tajā vairāk nekā 200 lapaspusēs iekļauti fotoattēli un informācija latviešu, krievu, angļu un arī ķīniešu valodā par teju 200 dažādiem pilsētas objektiem un nozīmīgiem pasākumiem.

Fotoalbumu varēs iegādāties arī Ventspils grāmatnīcās un Amatu mājas un Livonijas ordeņa pils suvenīru veikalos.

Informācija fotoalbumā sakārtota tematiskās nodaļās “Valsts valstī”, “Ienāc pilsētā”, “Pilsētas sirds ir osta”, “Urbānās ainavas skaistums”, “Tuvāk Eiropai”, “Mūsu pilsētas bērni”, “Pilsētas dārgumi”, “Elpojam dziļi”. Tās papildina Latvijā un pasaulē pazīstamu personību vai uzņēmumu – pasaules reklāmas autoritātes, brita Stīva Henrija, maestro Raimonda Paula, žurnāla “Forbes”, profesora, Latvijas Mākslas akadēmijas rektora Alekseja Naumova, trenera Sanda Prūša – un citu domas par Ventspili.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+