Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Atvērtā e-skrejriteņu platforma0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Mario Tama/ Getty Images North America/AFP/Scanpix/LETA

Elektrisko skrejriteņu iznomāšanas platforma “ATOM” sākusi Rīgā un citviet pasaulē piedāvāt iespēju jebkuram uzņēmumam vai fiziskai personai uz “ATOM” platformas bāzes izveidot savu dalīšanas transporta uzņēmumu.

“Mums ir tūkstošiem lietotāju, kuri ir pierādījuši, ka platforma darbojas. Tāpat mēs esam ieguldījuši daudz pūļu, lai to uzlabotu un arī integrētu dažādus personalizētus risinājumus, kurus var pievienot vai atslēgt atkarībā no klienta un tirgus prasībām un nosacījumiem. Tagad jebkurš, kas vēlas savu transportlīdzekļu nomas platformu, var to ātri izveidot bez lielām investīcijām IT risinājumos,” skaidro “ATOM” vadītājs Artūrs Burņins.

Par platformu interesi jau izrādījuši vairāki uzņēmumi Eiropā un Tuvajos Austrumos, kam uzņēmums jau uzsācis veidot personalizētus risinājumus.

“ATOM” platforma ir pilnībā pielāgojama un klientam pieejama viņa vēlamajā izskatā un funkcionalitātē aptuveni 20 dienu laikā. Platforma ietver gan mobilo lietotni “iOS” un “Android” operētājsistēmu lietotājiem, gan administrācijas sistēmu, lai sekotu katram transportlīdzeklim, braucienam un iegūtu dažādus datus.

Lietotnē ir iebūvēts arī “saņem braucienu bez maksas” risinājums, ko var atslēgt, ja klientam nav vēlēšanās to izmantot.

Jaunu lietotāju reģistrācija var notikt, gan pieprasot izmantot ID karti vai autovadītāja apliecību, gan citus dokumentus, ja tādi ir nepieciešami. Tāpat ir iespējams pieslēgt dažādus maksājuma risinājumus – maku, samaksu par braucienu vai abonēšanu.

Interesanti, ka attālināti iespējams kontrolēt ātrumu, attālumu, gaismas un pat ieslēgt vai izslēgt transportlīdzekļa dzinēju. Platformas īpašnieki var redzēt konkrēto braucamrīku atrašanās vietu un braucienu vēsturi. Ir arī uzstādīts riteņu bloķēšanas mehānisms, lai pasargātu transportlīdzekļus no nozagšanas.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Latvijas Banka rīko diskusiju par risinājumiem nabadzības un nevienlīdzības mazināšanai 3
7 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
“Kurt Koenig” ieņēmumus audzē par ceturto daļu
7 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kā izskatīsies Rail Baltica nākotnes infrastruktūra
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
ASV nosaka sankcijas Lembergam 2
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Latgalē veiktas nežēlīgas laupīšanas: aizturēti divi sevišķi bīstami noziedznieki 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
ĀM izplata brīdinājumu bankām par sadarbības risku ar Lembergu
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Rīga jāatpūtina no Ušakova un viņa sekotājiem 2
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Brīžiem līs, vietām gaidāms arī sniegs. Prognoze otrdienai
5 stundas