×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
5. augusts, 2014
Drukāt

Atvērtā teātra dienā varēs izstaigāt Liepājas teātri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

izrādes "Boeing, Boeing!" reklāmfoto.

Liepājas teātris arī šogad turpinās pērn iesākto tradīciju un svētdien, 10. augustā, liepājniekus un pilsētas viesus aicinās uz Atvērtā teātra dienu, informē Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Teātris būs atvērts no plkst.11 līdz 15, bet plkst.18 būs iespēja noskatīties vienu no jaunākajām izrādēm, Armanda Zvirbuļa iestudēto komēdiju “Boeing, Boeing”.

“Atvērtā teātra diena tiek organizēta tāpēc, ka sezonas laikā teātra apmeklētāji ļoti interesējas par to, kā notiek darbs arī citviet teātrī, ne tikai uz skatuves. Piedāvāsim interesentiem ieskatīties teātra aizkulisēs un to cilvēku ikdienā, kurus uz skatuves nav iespējams sastapt. Tā kā pagājušajā gadā Atvērtajā teātra dienā bija ļoti liela cilvēku atsaucība (to apmeklēja ap tūkstoš interesentu), vēlamies turpināt iesākto tradīciju un atvērt teātra durvis ikvienam,” stāsta mārketinga direktore Jevgenija Skoraja.

Borga sola, ka arī šogad programma būs piemērota dažādu paaudžu apmeklētājiem – mazākie skatītāji tiks aicināti piedalīties radošajās darbnīcās, ko organizēs “Krāsu karuselis”, pieaugušajiem tiks piedāvātas ekskursijas pa teātri gidu pavadībā. Citastarp gida lomā iejutīsies arī teātra direktors Herberts Laukšteins.

Apmeklētāji varēs arī tuvāk aplūkot repertuārā esošo un jau norakstīto izrāžu kostīmus izstādē, kas būs ierīkota Skatītāju foajē, savukārt Šampanieša zāles fotostūrītī no plkst.13 līdz 15 varēs nofotografēties ar teātra rekvizītiem; darbosies arī teātra kafejnīca.

Izrādes “Boeing, Boeing” starpbrīdī skatītāji varēs tikties ar izrādes varoņiem – aktieriem Mārtiņu Kalitu, Kasparu Kārkliņu, Anitu Kvālu, Everitu Pjatu, Lauru Jerumu un Signi Ruicēnu – un saņemt no viņiem autogrāfus. Arī pēc izrādes skatītājus gaida pārsteigums, sola Zanda Borga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+