Mobilā versija
+3.7°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
27. septembris, 2016
Drukāt

Atvērto durvju dienu laikā LM skaidros, kā veidojas pensija

Pensijas_5

Valsts pārvaldes atvērto durvju dienas ietvaros, piektdien, 30.septembrī, Labklājības ministrija (LM) aicina interesentus uz lekcijām “Kā veidojas mana pensija?”

Latvijas pensiju sistēmai šogad aprit 20 gadi. Pasaulē tā ir novērtēta kā devītā ilgtspējīgākā pensiju sistēma. LM mērķis ir skaidrot sociālo iemaksu nozīmību, jo tieši no tām cilvēkiem izmaksā pensijas.

LM uzsver, ka ar savu līdzdalību pensiju sistēmā, ikviens cilvēks vispirms nodrošina pensiju izmaksu saviem vecākiem un vecvecākiem šodien, kā arī virtuāli uzkrāj savu pensijas kapitālu nākotnes pensijai.

Lekcijas notiks plkst.10 un 14. Pieteikšanās līdz 28.septembrim plkst.17, rakstot e-pastu Marika.kupce@lm.gov.lv.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+