Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
23. maijs, 2016
Drukāt

Viedtālruņu flagmanis ieguvis lētāku versiju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Neilgi pēc jaunā un dārgā “Huawei P9” izziņošanas ķīniešu kompānija izziņojusi arī vismaz divreiz lētākā, nedaudz mazākā un tehnoloģiski mazāk attīstītā “P9 Lite” viedtālruni.

Neskatoties uz ļoti konkurētspējīgo cenu – 299 eiro, “P9 Lite” ieguvis visiem supertālruņiem obligāto pirkstu nospiedumu lasītāju. Ar 5,2 collu ekrānu apveltītais tālrunis saņēmis 13 megapikseļu kameru ar vienu objektīvu, kā arī labu astoņu kodolu “Kirin 650” procesoru. “P9 Lite” būs vien ar 16 GB atmiņu un atkarībā no reģiona – ar 2 vai 3 GB RAM atmiņu. Viedtālrunis ieguvis labu 3000 mAh akumulatoru. “Huawei P9 Lite” veikalos būs šomēnes.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+