Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
16. maijs, 2016
Drukāt

Latvija plāno slēgt aizsardzības jomas sadarbības līgumu ar ASV (3)

Foto - LETAFoto - LETA

ASV armijas Eiropā 173.desanta brigādes 503. kājnieku pulka bataljona karavīri regulāro izpletņlēkšanas treniņu laikā Ādažu poligonā.

Valdība šonedēļ aiz slēgtām durvīm uzklausīs informatīvo ziņojumu par Latvijas un ASV aizsardzības jomas sadarbības līgumu. Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā informēja, ka šis informatīvais ziņojums ietver kārtējos darbus, lai uzlabotu uzņemošās valsts atbalsta spējas. Ministrijā skaidroja, ka plānots slēgt sadarbības līgumu ar ASV, kas prasīs vairāku ministriju iesaisti, lai atvieglotu sabiedroto uzņemšanu Latvijā, tādējādi veicinot sabiedroto klātbūtni. Šis līgums arī vērtējams kā viens no darbiem, lai sagatavotos jūlijā paredzētajam NATO samitam Varšavā, kurā paredzēts pieņemt lēmumus par sabiedroto ilgtermiņa klātbūtnes nodrošināšanu Baltijas valstīs

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. А к чему такая секретность то? Стыдно что ли? Похоже на договор о добровольной окупации.

  2. … Bravo … gandriz neticami … !!!

    … Gulesu drosak no ta briza. kad tads ligums tiks parakstits un piepildisies … !

    … Nakotne izskatas gaisa … jo varesim iztirit majas no nevelamiem subjektiem .. !

    • Надеетесь использовать войска НАТО против местных рускоязычных? А сами то что, боитесь что ли?

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+