Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
16. maijs, 2016
Drukāt

Latvija plāno slēgt aizsardzības jomas sadarbības līgumu ar ASV (3)

Foto - LETAFoto - LETA

ASV armijas Eiropā 173.desanta brigādes 503. kājnieku pulka bataljona karavīri regulāro izpletņlēkšanas treniņu laikā Ādažu poligonā.

Valdība šonedēļ aiz slēgtām durvīm uzklausīs informatīvo ziņojumu par Latvijas un ASV aizsardzības jomas sadarbības līgumu. Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā informēja, ka šis informatīvais ziņojums ietver kārtējos darbus, lai uzlabotu uzņemošās valsts atbalsta spējas. Ministrijā skaidroja, ka plānots slēgt sadarbības līgumu ar ASV, kas prasīs vairāku ministriju iesaisti, lai atvieglotu sabiedroto uzņemšanu Latvijā, tādējādi veicinot sabiedroto klātbūtni. Šis līgums arī vērtējams kā viens no darbiem, lai sagatavotos jūlijā paredzētajam NATO samitam Varšavā, kurā paredzēts pieņemt lēmumus par sabiedroto ilgtermiņa klātbūtnes nodrošināšanu Baltijas valstīs

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. А к чему такая секретность то? Стыдно что ли? Похоже на договор о добровольной окупации.

  2. … Bravo … gandriz neticami … !!!

    … Gulesu drosak no ta briza. kad tads ligums tiks parakstits un piepildisies … !

    … Nakotne izskatas gaisa … jo varesim iztirit majas no nevelamiem subjektiem .. !

    • Надеетесь использовать войска НАТО против местных рускоязычных? А сами то что, боитесь что ли?

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+