Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
5. novembris, 2013
Drukāt

Atvilks no Reskāja algas (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Pie frakcijām nepiederošajam Saeimas deputātam Vladimiram Reskājam par parlamenta sēdes neattaisnotu kavējumu no mēnešalgas tiks atvilkti 20%, vakar lēma Saeimas prezidijs.  Jautājums par Reskāja kavējumu Saeimas prezidijā tika skatīts otro reizi. Deputāts šoreiz bija iesniedzis plašāku skaidrojumu, taču Saeimas sekretāra biedrs Jānis Vucāns (ZZS) norādīja, ka pasākums, kura dēļ noticis kavējums, neesot saistīts ar deputāta pienākumu pildīšanu. Tāpēc Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (“Vienotība”) rosināja rīkoties saskaņā ar Saeimas Kārtības rullī noteikto un no deputāta algas atvilkt 20% par sēdes neattaisnotu kavējumu. Reskājs savā paskaidrojumā norādījis, ka 17. oktobra sēdē nav bijis klāt no plkst. 15.30 līdz plkst. 16.38, jo piedalījies diskusijā par valsts 2014. gada budžeta aktualitātēm.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+