Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
2. oktobris, 2014
Drukāt

Atzīmē Ķīnas valsts svētkus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Ķīnas vēstnieks Latvijā Jans Guocjans

Par godu Ķīnas Tautas republikas proklamēšanas 65. gadadienai šonedēļ Ķīnas vēstnieks Latvijā Jans Guocjans rīkoja svinīgu pieņemšanu.

Runājot par Latvijas un Ķīnas attiecībām, vēstnieks norādīja, ka abu valstu savstarpējā tirdzniecības bilance gada pirmajā pusē sasniegusi 710 miljonus ASV dolāru un ka par 45,2% palielinājies Latvijas eksports uz Ķīnu. Jans arī atzīmēja, ka panākts izrāviens Latvijas lauksaimniecības produktu eksportā uz Ķīnu. “Ķīnas un Latvijas attiecības pašlaik atrodas vēsturiski labākajā brīdī. Latvija ir labs un uzticams Ķīnas draugs un partneris Baltijas jūras reģionā un Eiropas Savienībā,” sacīja vēstnieks.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Prieks sadarboties ar strādīgo Ķīnas tautu.

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+