Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. janvāris, 2016
Drukāt

Atzīmē starptautisko atzīšanu

Foto-LETAFoto-LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Par godu Latvijas Republikas starptautiskās atzīšanas de iure 95. gadadienai jeb tā dēvētajai Diplomātu dienai, Ārlietu ministrija organizē vairākus pasākumus.

Uzrunājot viesus svinīgajā pasākumā Ārlietu ministrijā vakar, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs pauda, ka Latvijas starptautiskās atzīšanas de iure 95. gadadienas priekšvakarā Latvijas ārlietu dienests saskaras ar līdzīgiem starptautiskās politikas izaicinājumiem, kas bija aktuāli mūsu ārlietu dienesta dibinātājiem. Ministrijas vestibilā inovatīvā stikla vitrīnā varēja aplūkot oriģinālo dokumentu no Latvijas Nacionālā arhīva – Francijas premjerministra un ārlietu ministra, Sabiedroto valstu Augstākās padomes 1921. gada 22. – 26. janvāra sēžu vadītāja Aristīda Briāna 1921. gada 26. janvārī parakstīto notu par Latvijas valsts atzīšanu de iure. Ārlietu ministrija ir sagatavojusi izdevumu – brošūru latviešu un angļu valodā “1921. gada 26. janvāris. Latvijas valsts atzīta de iure. Neatsaucami un pastāvīgi”.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+